[product id="1005,1446,988"]
Nowości
Beton Rolas B30
Beton Rolas B30

20,50 zł

szt.
Opcje przeglądania
Szeroki wybór ogrodzeń panelowych

Czasem zdarza się, że słupek ogrodzeniowy nie ma wystarczającej wysokości. W takiej sytuacji warto sięgnąć po rozwiązanie jakim jest przedłużka do słupka ogrodzeniowego.

 

Czym jest łącznik słupków ogrodzeniowych?

Łącznik słupka ogrodzeniowego to dodatkowy element, który przedłuża wysokość słupka ogrodzeniowego. Długość elementu uzależniona jest od wysokości planowanego do dołączenia słupka. W dolnej części posiada dwa lub trzy otwory, w które wkłada się śruby służące do mocowania do słupków. Specjalna podkładka z ząbkami zapobiega wysunięciu się. Wysokość przedłużonego słupka ogrodzeniowego można dowolnie regulować. Belka przedłużająca do tego celu wyposażona jest w otwory, które umieszcza się tak, aby odpowiadały wymaganemu dolnemu otworowi łącznika. Potrzebna jest tylko wiertarka i kątownik .Łącznik do słupków ogrodzeniowych jest bardzo stabilny i może być stosowany na przykład po to, aby umożliwić rozbudowanie istniejącego już ogrodzenia. Czasem potrzeba nam wyższego płotu, choć nie przewidzieliśmy tego podczas budowania ogrodzenia. Wtedy, tak samo jak i podczas wykonywania nowego płotu możliwe jest podniesienie wysokości ogrodzenia, mimo, że producent ogrodzenia nie przewidywał produkcji niestandardowo wysokich słupków.

Jak wybrać odpowiednie przedłużki słupków ogrodzeniowych?

Przede wszystkim trzeba znać wymiary słupków. Ich przekrój jest bardzo ważny, ponieważ właśnie dzięki dokładnym wymiarom możemy dobrać odpowiedni produkt. Tylko idealnie dopasowana przedłużka słupka ogrodzeniowego da Ci pewną i stabilną podporę dla Twojego ogrodzenia.

Jakie korzyści płyną z zastosowania takiego rozwiązania?

Przedłużki słupków ogrodzeniowych pozwalają przede wszystkim na oszczędność środków. Niestandardowe wysokości słupków ogrodzeniowych muszą być zamawiane indywidualnie, na specjalną prośbę kupującego. Z tego względu właśnie powstało rozwiązanie jakim są te przedłużki. Indywidualne wykonanie słupków o nietypowej wysokości wiąże się z dużym kosztem. Aby tego uniknąć i wykorzystać to co już mamy stosuje się właśnie przedłużki do słupków ogrodzeniowych.

Kolejną korzyścią jest zachowanie estetyki. Jeśli zakupiliśmy słupki w konkretnym kolorze, na dodatek nietypowym, w którym ciężko znaleźć komponenty ogrodzeniowe, taka przedłużka pozwoli nam w bezstresowy sposób przedłużyć ogrodzenie i zachować pierwotny kolor. Często bowiem okazuje się, że nie ma możliwości wyprodukowania wyższego słupka w tej barwie.

Przedłużka do słupków ogrodzeniowych pozostaje niewidoczna. Montuje się ją wewnątrz słupków ze sobą łączonych, tak więc nie ma obaw, że zepsuje ona walory wizualne danej inwestycji.

Przedłużki do słupków ogrodzeniowych zakupić mogą Państwo w naszym sklepie internetowym. Z chęcią pomożemy dobrać idealny rozmiar tych akcesoriów, a także pomożemy w sprawach technicznych dotyczących ogrodzeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w temacie ogrodzeń, dlatego też nasi klienci zawsze dostają to czego potrzebowali. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!

 

Przedłużki do słupków

Przedłużka  Łącznik słupa 40x60 mm 490mm x10 szt Przedłużka Łącznik słupa 40x60 mm 490mm x10 szt
Marka: Dirox
Cena:

759,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przedłużka  Łącznik słupa 40x60 mm N1 x 10 szt Przedłużka Łącznik słupa 40x60 mm N1 x 10 szt
Marka: Dirox
Cena:

399,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przedłużka  Łącznik słupa 40x60 mm N2 Przedłużka Łącznik słupa 40x60 mm N2
Marka: Dirox
Cena:

69,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przedłużka  Łącznik słupa 40x60 mm N2 x10 szt Przedłużka Łącznik słupa 40x60 mm N2 x10 szt
Marka: Dirox
Cena:

399,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przedłużka słupka 40x60 mm 1200 mm Przedłużka słupka 40x60 mm 1200 mm
Marka: Dirox
Cena:

129,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Potrzebujesz doradztwa i konsultacji lub chcesz zapytać o ofertę?

Skontaktuj się z nami
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl