Szeroki wybór ogrodzeń panelowych

Szczelne ogrodzenie posesji to podstawa!

Dlatego decydując się na ogrodzenie z siatki lub z paneli warto pamiętać o zakupie płyt betonowych pod ogrodzenie.

Dlaczego warto zamontować w ogrodzeniu podmurówki? Przede wszystkim podmurówka zamontowana w linii ogrodzenia posesji sprawia, że nasz płot zyskuje stabilność i dodatkowe wzmocnienie. Podmurówki to także świetny sposób na uszczelnienie ogrodzenia posesji w sytuacjach kiedy jesteśmy na przykład właścicielami zwierząt domowych - zapobiegają one podkopom, które prowadzą do ucieczek naszych pupili z ogrodzonego terenu. Podmurówka prefabrykowana może więc chronić nasze zwierzęta, ale także zapobiegać dodatkowym kosztom, jak na przykład odszkodowaniom za wyrządzone przez nasze zwierzęta szkody. To samo w druga stronę. Mieszkając na terenach wiejskich podmurówka zlikwiduje problem przedostawania się dzikich zwierząt takich jak zające na naszą posesję. Jak wiadomo, bywają one uciążliwe - obgryzają rośliny i niszczą nasze idealne ogrody.

Podmurówki betonowe to także sposób na wyrównanie linii ogrodzenia. Na nierównym terenie ogrodzenie bez podmurówki może nie być szczelne i mogą powstawać nieestetyczne luki pod jego linią. Podmurówka pomoże wyrównać i uszczelnić ogrodzenie w takich warunkach.

 

Potrzebujesz doradztwa i konsultacji lub chcesz zapytać o ofertę?

Skontaktuj się z nami

Płyty betonowe pod ogrodzenia

Jakie są rodzaje podmurówek?

Na rynku dostępne są podmurówki prefabrykowane w różnej formie. Podstawową różnicą są jej wymiary. Tutaj warto dobierać podmurówkę zgodnie z naszymi potrzebami. Jeśli planujemy na przykład wkopanie części podmurówki w glebę należy pamiętać o wyborze podmurówki o większej wysokości. Jeśli natomiast zależy nam tylko na aspektach dekoracyjnych warto wybierać podmurówki z wzorami. Podmurówki występują także w różnych kolorach i ich odcieniach. Najbardziej popularne - szare podmurówki dostępne są w naszym sklepie. Posiadamy także w ofercie podmurówki w obudowie z ceownika, które nadadzą nowoczesności każdemu ogrodzeniu, a dodatkowo zapobiegną wykruszaniu się betonu, z którego podmurówka jest wykonana.

Bez względu na wybraną formę, podmurówka to zawsze dobry pomysł. Jednak sama podmurówka prefabrykowana nie wystarczy, by zabezpieczyć dół ogrodzenia. Potrzeba także akcesoriów, które tą podmurówkę będą w stanie utrzymać w miejscu. Łączniki płyt betonowych powinny być równie wysokiej jakości co same płyty betonowe ogrodzeniowe. Jeśli nie zdecydujemy się na łączniki w postaci betonowych odlewów, zostają nam do wyboru ceowniki do podmurówki. Te wykonane powinny być z dobrej jakości odlewu, a także zabezpieczone powłoką, która uchroni je przed korozją.

Wszystkie z opisanych wyżej elementów ogrodzeniowych są dostępne w naszym sklepie internetowym. Zajmujemy się sprzedażą produktów renomowanych firm, które cechują się wysoką jakością i niezawodnością. Dla naszych klientów oferujemy fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę, od projektu ogrodzenia po jego dostawę. Jesteśmy firmą z tradycjami, która kieruje się zawsze dobrem swoich klientów, dlatego też jesteśmy jednym z liderów sprzedaży ogrodzeń. Zapraszamy!

 

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl