Ogrodzenia Mikołów

Mikołów - najlepsze ogrodzenia do Twojego domu

Jeżeli rozważasz zakup odpowiedniego ogrodzenia do Twojej posesji, to postaw na sprawdzone rozwiązania. Nasza firma działa już od ponad 16 lat i przez ten okres zrealizowaliśmy wiele projektów dla naszych klientów. Do każdego przypadku staramy się podejść indywidualnie. Dzięki temu wszystkie nasze projekty są w pełni konsultowane z klientem. Dostarczamy najlepszej jakości produkty związane z ogrodzeniami. Współpracujemy z najpopularniejszymi producentami ogrodzeń. W swojej ofercie posiadamy produkty takich firm jak: Alfen, Betafence, Kost-Best, Styrobud, Wisniowski.
Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem ogrodzeń frontowych, aluminiowych, paneli ogrodzeniowych 3d, siatek plecionych, ogrodzeń betonowych z bloczków modułowych, czy elementy prefabrykowane. Posiadamy również akcesoria, które służą do oświetlania podjazdów. Zajmujemy się dostarczeniem i montażem wyżej wymienionych elementów.

Szeroki wybór ogrodzeń Mikołów

Nasza firma przede wszystkim realizuje usługi na terenie województwa śląskiego. Działamy na terenie różnych powiatów w tym również mikołowskiego. Jeżeli jesteś z Mikołowa, Łazisk Górnych, Ornontowic lub Orzesza i zależy Ci na zamontowaniu odpowiedniego ogrodzenia to nasza firma zapewni odpowiednie rozwiązania. Ostatnio modną praktyką staje się budowanie ogrodzenia za pomocą specjalnych bloczków betonowych. W ten sposób powstaje ogrodzenie, które będzie nie tylko spełniało funkcje ochronne, ale również estetyczne. Jest to trwała oraz solidna konstrukcja, która z pewnością przetrwa latami. Bloczki betonowe to materiał uniwersalny i z pewnością wkomponuje się w pozostałe elementy ogrodzenia.

Mapa działania firmy zajmującej sie ogrodzeniami

Serwisowanie bramy w Mikołowie

Jeżeli zdarzą Ci się problemy z funkcjonowaniem bramy i jej napędu, posiadamy możliwość dojechania do klienta i przeprowadzenia naprawy. Aby ocenić czy brama funkcjonuje prawidłowo konieczne będzie przeprowadzenie oględzin pod okiem fachowców. Nasz serwis świadczy kompleksowe usługi od montażu, poprzez konserwację oraz naprawę. Posiadamy szereg lojalnych klientów, którzy są w pełni zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług. Nieważne czy zamierzasz postawić nowe ogrodzenie panelowe, siatkowe lub z bloczków przed swoim domem, czy zależy Ci tylko na montażu napędu do swojej bramy wjazdowej. Świadczymy wszystkie usługi związane z budową ogrodzeń i tym samym odpowiadamy za szereg realizacji na terenie województwa śląskiego.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl