Opcje przeglądania
Szeroki wybór ogrodzeń panelowych

Furtki ogrodzeniowe z siatki to propozycja dla osób planujących budowę ogrodzenia z siatki oraz właścicieli takich ogrodzeń.

Furtka z siatki ogrodzeniowej idealnie wkomponuje się w ogrodzenie siatkowe, nie powodując przy tym zaburzenia jednolitości ogrodzenia. Furtki te są wystarczająco trwałe by skutecznie uniemożliwić przejście niepożądanych gości na teren posesji, czy to ludzi, czy też zwierząt.

Jak wybrać idealną furtkę z siatki? Podczas wyboru należy kierować się przede wszystkim jakością materiału, z którego jest ona zrobiona. Standardowo furtka z siatki wykonana jest z dwóch elementów: ramy i wypełnienia ramy. Wypełnieniem ramy jest siatka z oczkami. Tutaj trzeba skupić uwagę na to, z jakiej siatki wykonane jest wypełnienie. Istnieją różne rodzaje siatek oczkowanych. Najlepszą i najrozsądniejszą opcją są siatki powlekane, które przez materiał, którym są one powleczone stają się odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej siatki te powlekane są PVC (polichlorkiem winylu), który ma rewelacyjne właściwości jeśli chodzi o wytrzymałość na niekorzystne czynniki. Siatka może być także malowana proszkowo, co jednak nie daje tak dobrej ochrony jak zastosowanie PVC.

 

Potrzebujesz doradztwa i konsultacji lub chcesz zapytać o ofertę?

Skontaktuj się z nami

Furtki

Odpowiednie naprężenie siatki w furtce. 

Kolejnym ważnym parametrem jest naprężenie siatki. Furtki z siatki powinny być wykonane solidnie, a co za tym idzie naprężenie siatki zastosowanej w takiej furtce powinno być wysokie. Wzmocni to konstrukcję i poprawi wytrzymałość furtki siatkowej na uszkodzenia. Brama z siatki będzie wtedy najbardziej funkcjonalna i z pewnością wytrzyma wiele lat w najcięższych warunkach atmosferycznych.

Warto zwrócić też uwagę na samą estetykę bramy z siatki. Furtka tego typu nie powinna mieć widocznych zakończeń siatki, ponieważ mogą one być potencjalnie niebezpieczne i powodować szkody na zdrowiu. Wystawione na działanie deszczu, niezabezpieczone końcówki siatki wypełniającej furtkę będą korodować, a w konsekwencji spowodują osłabienie całej konstrukcji. Tak więc odpowiednie zakończenie, takie jak listwa maskująca lub schowanie wewnątrz obudowy bramy jest jak najbardziej mile widziane. Furtka z siatki powinna także pasować do naszego ogrodzenia kolorem. Zakup furtki w całkowicie innym kolorze niż posiadane ogrodzenie będzie wyglądać nieestetycznie, tak jakby jej wybór był kompletnym przypadkiem. Takie "smaczki" mogą zrujnować wizję idealnego ogrodzenia i pogrążyć cały projekt jakim jest zagospodarowanie terenu, który posiadamy.

Nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości furtki z siatki w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu. W razie pytań o produkty zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomogą oni Państwu wybrać idealne rozwiązania, które będą cieszyć oko na długie lata, pozostając przy tym funkcjonalne jak zaraz po zamontowaniu. Jeśli chodzi o ogrodzenia - jesteśmy jednym z liderów! Z nami Państwa ogrodzenie będzie idealne!

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl