Blog chmura tagów
Żory - ogrodzenie rezydencyjne przykładowa realizacja - StyloweOgrodzenia.pl
Żory - ogrodzenie rezydencyjne przykładowa realizacja - StyloweOgrodzenia.pl

StyloweOgrodzenia to przede wszystkim najwyższa jakość i szybkość realizowanych projektów. Tym razem zdarzyło nam się pracować w Żorach w województwie śląskim. Ta mała miejscowość to miejsce zamieszkania naszego klienta, gdzie dla swojego domostwa chciał wykonać odpowiednie ogrodzenie. Jest to jeden z najczęstszych typów zleceń, jakie otrzymujemy to w głównej mierze ogrodzenia rezydencyjne. Pierwszym elementem po kontakcie z klientem jest zaprojektowanie, jak ma wyglądać gotowa konstrukcja. Budowa ogrodzenia składała się z następujących elementów:
Wykonanie ogrodzenia, wykonanie fundamentów, murowanie bloczków, impregnacja, montaż przęseł, bramy i furtki oraz podłączenie napędu. Wszystkie te działania zostały wykonane przez profesjonalistów, którzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży ogrodzeń. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, z którym musimy się zmierzyć. Czasem są one bardzo proste, a czasem wymagają one od nas kreatywności i niekonwencjonalnego podejścia do sprawy. Nasi Klienci są zadowoleni z rozwiązań, które im podsuwamy, mimo tego, że początkowy projekt i wizja była nieco inna.

Żeby ogrodzenie było zdecydowanie trwalsze i posłużyło przez dłuższy czas, zastosowano tu odpowiednie fundamenty. Głównym elementem każdego ogrodzenia jest przede wszystkim brama, w tym konkretnym przypadku zastosowano ogrodzenie frontowe firmy Konsport model PS004 żaluzja. Następną rzeczą było zamontowanie bloczków betonowych firmy Joniec model Horizon w kolorze Nero. Aby posłużyły one jak najdłużej, trzeba było je we właściwy sposób zaimpregnować. Dzięki temu te elementy nabrały odporności na niekorzystne warunki pogodowe.

 Brama przesuwna, która otwierana jest z jednej strony to opcja, która została zamontowana w tym ogrodzeniu. Klientowi zależało również na automatyzacji bramy, dlatego też zdecydowaliśmy się mu pomóc i zainstalować napęd do bramy przesuwnej somfy Elixo 500 3S 24V RTS. Dzięki podłączonemu napędowi klient może ją otwierać i zamykać bez konieczności wychodzenia z samochodu.

Ten i inne podobne projekty oferowane przez naszą firmę, są dostępne na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko, że skontaktują się Państwo z naszym działem sprzedaży.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Żory

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowego marki konsport
  • Dostawa bloczków ogrodzeniowych Joniec w kolorze Nero
  • Wykonanie ogrodzenia, wykonanie fundamentów,  murowanie bloczków impregnacja, montaż  przeseł, bramy i furtki
  • Podłączenie napędu

Zastosowana technologia:

  • Ogrodzenie frontowe firmy Konsport  model PS004 żaluzja
  • Ogrodzenie betonowe firmy Joniec model Horizon w w kolorze Nero
  • Napęd do bramy przesuwnje somfy Elixo 500 3S 24V RTS

Ogrodzenie rezydencyjne Ogrodzenie rezydencyjne Ogrodzenie rezydencyjne Ogrodzenie rezydencyjne

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl