Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne z wykorzystaniem paneli Konsport w Gliwicach
Ogrodzenie rezydencyjne z wykorzystaniem paneli Konsport w Gliwicach

Ogrodzenie rezydencyjne z wykorzystaniem paneli Konsport w Gliwicach

Gliwice jest to jedno z miast, w których klienci najczęściej decydują się na nasze usługi. Nasze realizacje cieszą się szczególnym uznaniem w tym miejscu. Nic w tym dziwnego, firma StyloweOgrodzenia odznacza się sumiennością i najwyższą jakością realizowanych projektów.

Przed przystąpieniem do projektu bardzo ważne jest, aby dokonać odpowiednich pomiarów. Bez nich niemożliwe jest określenie kierunku, w jakim ma zmierzać nasza praca. Kolejnym krokiem było skompletowanie i wysłanie do klienta odpowiednich materiałów, a następnie wykonanie z nich ogrodzenia przez naszych specjalistów.

U Klienta zostało zamontowane ogrodzenie z użyciem produktów firmy Konsport. Za ich pomocą udało nam się stworzyć konstrukcję trwałą, ale również estetycznie wyglądającą. Wybrane zostało tu ogrodzenie panelowe, do którego została zamówiona również podmurówka. Ogrodzenia zostało osadzone na podmurówce betonowej wibroprasowanej firmy Styrobud, ma ona za zadanie ma przede wszystkim dodatkowo usztywnić całą konstrukcję ogrodzenia. Wibroprasowanie sprawia, że jest ona nieskazitelnie równa, a także dodatkowo zagęszczona, co wpływa na jej twardość. Taka podmurówka jest dość trwała i nie trzeba się obawiać o ewentualne kruszenie materiału.

Do ogrodzenia frontu klient zdecydował się na użycie ogrodzenia frontowego firmy Konsport model PP002. Natomiast pozostałe elementy to ogrodzenie panelowe 3d firmy Dirox, które posiada charakterystyczną budowę. W przypadku tego ogrodzenia panele posiadają specjalne przetłoczenia przypominające literę V, które nadają im trójwymiarowości.

Przydatną funkcją, która dostarcza odpowiedniego komfortu, jest zastosowanie automatu otwierania bramy. O ile łatwiej jest zamiast ręcznego otwierania i zamykania bramy móc posłużyć się właściwym mechanizmem, który wykona tę pracę za nas. Klientowi bardzo zależało na tym rozwiązaniu, dlatego poleciliśmy mu najlepszą opcję.
Napęd do bramy Somfy Elixo 500 24V RTS idealnie nadał się w tym celu, sam mechanizm działa płynnie oraz jest to dość wytrzymały i solidny produkt, który będzie mógł przetrwać nawet wzmożoną eksploatację.

Jesteśmy profesjonalistami, w tym, co robimy, dlatego możesz liczyć na to, że całość usługi przebiegnie bezproblemowo. Po skończonej pracy sprzątamy, pozostawimy po sobie porządek i zbieramy wszystkie powstałe podczas niej odpady. Jeżeli zależy Ci więc na jak najlepszym ogrodzeniu się oraz fachowej i szybkiej obsłudze to zapraszamy do kontaktu z nami.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Gliwice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie bramy
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowego marki konsport
  • Dostawa ogrodzenia panelowego 3d wraz z podmurówka betonową
  • Wykonanie ogrodzenia
  • Podłączenie napędy

Zastosowana technologia:

  • Ogrodzenie frontowe firmy Konsport model PP002(P82)
  • Ogrodzenie panelowe 3D firmy Dirox
  • Podmurowka betonowa wibroprasowana firmy styrobud
  • Napęd do bramy Somfy Elixo 500 24V RTS

Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Konsport Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Konsport 2 Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Konsport 3 Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Konsport 4 Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Konsport 5 Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Konsport 6 Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Konsport 7 Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Konsport 8 Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Konsport 9

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl