Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne w Ziemięcicach – przykładowa realizacja naszej firmy.
Ogrodzenie rezydencyjne w Ziemięcicach – przykładowa realizacja naszej firmy.

Kolejna z naszych realizacji obejmowała pomiar, zaprojektowanie i wykonanie ogrodzenia rezydencji w Ziemięcicach, województwo śląskie. Klient zlecił nam całokształt prac związanych z wykonaniem ogrodzenia. Po wyborze konkretnego stylu ogrodzenia i materiałów przystąpiliśmy do prac.

Klient wybrał ogrodzenia frontowe wykonane ze stali firmy Konsport oraz elementy palisadę łupaną, które w takim połączeniu utworzyły klasyczne, stylowe ogrodzenie frontowe posesji. Prace terenowe polegały na wykonaniu słupków murowanych, ułożeniu palisady łupanej, montażu bramy, podłączeniu automatyki i montażu przęseł zamówionych przez właściciela posesji.

Pracę rozpoczęliśmy od konsultacji z klientem, wzięto pod uwagę osobiste preferencje zleceniodawcy takie jak: styl ogrodzenia, gatunek materiałów ogrodzeniowych, rodzaj bramy wjazdowej oraz furtek ogrodzeniowych oraz styl elementów wykończeniowych takich jak słupki, palisady.

Wybrano panele frontowe Konsport model PP002(P82), palisada z profili 80x20 mm. To częsty wybór naszych klientów, który świetnie współgra z każdym stylem budynku mieszkalnego i idealnie komponuje się z otoczeniem. Całość tworzy estetyczną kompozycję, która zachwyca prostotą, ale także niezrównaną jakością. Ogrodzenia Konsport to obietnica wieloletniej żywotności, zapewnią odpowiednie zabezpieczenie posesji przed niepożądanymi osobami, a także będą prezentować się nienagannie, wyróżniając się na tle innych ogrodzeń rezydencyjnych.

Brama przesuwna 5m wraz z napędem firmy Somfy Elixo 500 to nasz zdecydowany faworyt. Brama tego typu jest praktycznie bezobsługowa, wytrzymała, a zastosowany napęd gwarantuje bezawaryjność. Klient stawiał na wygodę i jakość, stąd też wybór padł na produkt firmy Somfy. Bramy z tym napędem pracują u wielu naszych klientów bezproblemowo od wielu lat.

Furtka ogrodzeniowa zastosowana w tej realizacji posiada elektrozaczep, który sprawia, że jej zamek zamyka się automatycznie i w ten sam sposób otwiera. Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem to popularne rozwiązanie mające na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa ogrodzenia.

Jeśli chodzi o stylistykę to bloczki łupane w kolorze grafitowym nadają nowoczesnego wyglądu całej inwestycji i stanowią mocny element, który utrzymuje bramę i furtkę oraz wzmacnia całe ogrodzenie. Na podmurówce widać zastosowaną palisadę łupaną pod przęsłami w kolorze grafitowym. Jest to palisada, która wyróżnia się na tle standardowych podmurówek, sprawia, że słupki przy bramach i furtce współgrają zresztą ogrodzenia. Całość wygląda schludnie i jest bardzo praktyczna.

Nasza firma po zamontowaniu ogrodzenia zapewnia porządek w miejscu pracy, tak by klient nie musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z pracami porządkowymi. Cechuje nad dokładność i profesjonalizm.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami – zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z chęcią odpowiedzą oni na wszystkie pytania i pomogą Państwu wybrać najlepsze opcje ogrodzenia dopasowane do Państwa potrzeb.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Ziemięcice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport, elementów betonowych
  • Wykonanie słupków murowanych, ułożenie palisady łupanej, montaż bramy, podłączenie automatyki, montaż przęseł.

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model PP002(P82) palisada z profili 80x20 mm
  • Brama przesuwna 5 m wraz z napędem firmy Somfy Elixo 500
  • Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem
  • Bloczki łupane w kolorze grafitowym
  • Palisada łupana pod przęsłami w kolorze grafitowym

   

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl