Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne w Zabrzu – przykładowa realizacja naszej firmy.
Ogrodzenie rezydencyjne w Zabrzu – przykładowa realizacja naszej firmy.

Jedna z naszych ulubionych realizacji znajduje się w miejscowości Zabrze, województwo Śląskie. Piękne i spokojne tereny, na których klient postanowił wybudować swój dom były dla nas wyjątkowo miłym miejscem do pracy. Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia, a także dostawa potrzebnych elementów oraz wybudowanie go należały do naszych obowiązków powierzonych przez naszego inwestora. Klientowi zależało na sprawnym przeprowadzeniu wszelkich potrzebnych prac oraz szybkiej realizacji zamówienia.

Ogrodzenie w tym przypadku składa się z kilku rodzajów ogrodzenia. Ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport zostały wybrane jako ogrodzenia frontowe posesji, tak by zapewnić intymność i uchronić przed wzrokiem obcych front parceli. Po bokach i z tyłu posesji postawiliśmy na ogrodzenie panelowe 3D wraz z podmurówką, czyli na klasykę wśród ogrodzeń posesji mieszkalnych. Ogrodzenia panelowe są proste w montażu, łatwe w eksploatacji oraz w razie uszkodzenia łatwe do wymiany.

Ogrodzenie panelowe 3D z panela 1230 mm + podmurówka 20 cm zapewnią klientowi odpowiedni poziom bezpieczeństwa posesji, a także zapobiegną przedostawaniu się a posesję dzikich zwierząt, które mogą wyrządzić szkody ogrodnicze na posadzonych roślinach. Klient zdecydował się na konkretny kolor ogrodzenia 7016 antracyt. Jest to chętnie wybierany odcień szarości, który łatwo dopasowuje się do każdego rodzaju zabudowań na działkach przeznaczonych do ogrodzenia. W tym przypadku kolor ogrodzenia pokrywa się z kolorem okuć dachowych zastosowanych w domu jednorodzinnym naszego inwestora. Wysokość ogrodzenia to 1,4 m.

Brama przesuwna 4 m wraz z napędem firmy Somfy Elixo 500 zapewni bezproblemowy wjazd i wyjazd z posesji. Napędy firmy Somfy to jedne z najbardziej zaufanych i polecanych napędów bramowych w Polsce. Cechuje je niezrównana jakość, duża wytrzymałość i długowieczność. Stąd też ten rodzaj napędu jest najczęściej wybierany przez naszych klientów do realizacji bram wjazdowych z napędami automatycznymi. Napęd automatyczny do bram to także przede wszystkim wygoda obsługi z pilota. Brama po aktywowaniu napędu z pilota wpuści i wypuści nas z posesji.

Furtka ogrodzeniowa z elektrozaczepem jest kolejnym wygodnym rozwiązaniem. Pozwala na zablokowanie dostępu do/z posesji za pomocą odpowiednich podzespołów (pilota, przełącznika). Bez naciśnięcia odpowiednich przycisków nie ma możliwości wejścia/wyjścia z posesji przez furtkę z takim mechanizmem. To co raz popularniejsze rozwiązanie stosowane na posesjach rezydencyjnych, które znacznie podnosi komfort użytkowania, a także stopień bezpieczeństwa.

Nasza firma wykonuje ogrodzenia od etapu projektu po realizację. Kompleksowa usługa pozwala naszym klientom na oszczędność czasu i środków, ponieważ specjalizujemy się w takich realizacjach już od wielu lat. Co ważne – dbamy o Państwa posesję ograniczając wykopy pod ogrodzenia do potrzebnego minimum. Ma to duże znaczenie, ponieważ budowa ogrodzenia nie powinna dewastować otoczenia, w którym jest ono wykonywane. Klienci zgodnie potwierdzają naszą fachowość, szybkość montażu oraz skrupulatność. Bez obaw o odpady! Dbamy o porządek w miejscu pracy i traktujemy z poszanowaniem Państwa posesję.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – wspólnie z Państwem stworzą oni idealne ogrodzenie, które będzie funkcjonalne, estetyczne i trwałe!

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Zabrze

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport, dostawa ogrodzenia panelowego 3d wraz z podmurówką
  • Wykonanie ogrodzenia, podłączenie bramy wraz z napędem

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model PP002(P82) palisada z profili 80x20 mm
  • Brama przesuwna 4 m wraz z napędem firmy Somfy Elixo 500
  • Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem
  • Ogrodzenie panelowe 3D z panela 1230 mm + podmurówka 20cm
  • Kolor ogrodzenia 7016 antracyt
  • Wysokość ogrodzenia 1,4m

   

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl