Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Smolnicy- realizacja naszej firmy
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Smolnicy- realizacja naszej firmy

Następna z naszych realizacji miała miejsce w Smolnicy, w województwie Śląskim. Ta niewielka, ale pełna uroku wieś oferuje swoim mieszkańcom niesamowity spokój i piękne otoczenie łąk oraz lasów. Klient zlecił nam kompleksowe wykonanie ogrodzenia rezydencyjnego, które obejmowało: pomiar, projekt, dostawę i montaż.

Po przeprowadzonych z klientem konsultacjach zdecydował się on na panele frontowe firmy Konsport - model PP002(P82) palisada pionowa z profili 80x20, bramę przesuwną 4 m wraz z napędem firmy Somfy model Ixengo l 3S 24V RTS, furtkę ogrodzenia z elektrozaczepem, słupek multimedialny EQ opcja 1 wraz z światełkiem LED i wypalonym numerem budynku oraz palisadę grafitową firmy KostBet.

Dostarczenie elementów ogrodzenia przez naszą firmę nie stanowiło żadnego problemu. Wykonano wszystkie potrzebne do montażu ogrodzenia prace. Nasza firma składa się z zespołu profesjonalistów, najlepszych monterów w województwie Śląskim. Co ważne, działamy według ściśle określonego planu, by czas realizacji był jak najkrótszy i nie spotkały nas żadne niespodzianki.

Po zamontowaniu potrzebnych elementów nastąpiły prace porządkowe, które są domyślnym działaniem naszej ekipy. Nie wyobrażamy sobie zostawić po sobie bałaganu, ponieważ wiemy jak waży jest porządek na miejscu pracy.

Następnie przeszkoliliśmy naszego klienta z obsługi automatyki bramowej, odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania oraz udzieliliśmy gwarancji na naszą pracę. Elementy ogrodzenia obejmuje gwarancja producenta, która dołączona jest do pakietu dokumentów związanych z zakupem.

Co do samych rozwiązań, można śmiało w tym przypadku stwierdzić, że to nowoczesne i praktycznie bezobsługowe ogrodzenie. Automatyka Somfy gwarantuje użytkownikom niezawodność i najwyższą jakość oferowanych produktów. Z tego powodu Somfy jest jedną z najczęściej wybieranych marek automatyki w Polsce i Europie.

Dopełnieniem całości stały się palisady KostBet, które zastąpiły tradycyjną podmurówkę. Ciemny kolor idealnie zgrał się z pokryciem dachu rezydencji oraz wyeksponował walory paneli ogrodzeniowych. Całość wygląda oszałamiająco i z pewnością będzie zwracać na siebie uwagę powodując zachwyt.

Słupek multimedialny z wrzutnią na listy doposażony został numerem posesji. Światło LED roztacza delikatne światło wieczorem pomagając zidentyfikować numer posesji, ale także gości czekających przed furtką. Ta z kolei, wyposażona w elektrozaczep ułatwia codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

Cała realizacja, zbudowane przez nas ogrodzenie stanowi wspaniały obraz naszej pracy. Każde zlecenie, które wykonujemy staramy się wykonywać z największą dokładnością oraz dbałością. Słuchamy naszych klientów dlatego wiemy jak zaprojektować rozwiązania, które będą dopasowane w 100% do ich preferencji. Daje nam to możliwość usatysfakcjonowania każdej osoby, która zdecyduje się na współpracę z nami.

Jesteśmy firmą Stylowe Ogrodzenia. Co dziś możemy zrobić dla Ciebie?

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Smolnica

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport
  • Wykonanie ogrodzenia, podłączenie bramy wraz z napędem, ułozenie palisady pod przęslami

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model PP002(P82) palisada pionowa z profila 80x20
  • Brama przesuwna 4 m wraz z napędem firmy Somfy model Ixengo l 3S 24V RTS
  • Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem
  • Słupek multimedialny EQ opcja 1 wraz z światełkiem led i wypalonym nr budynku
  • Palisada grafitowa firmy KostBet

 

realizacja-ogrodzenia-smolnica realizacja-ogrodzenia-smolnica-3 realizacja-ogrodzenia-smolnica-4

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl