Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne w Rybniku - przykładowa realizacja ogrodzenia naszej firmy.
Ogrodzenie rezydencyjne w Rybniku - przykładowa realizacja ogrodzenia naszej firmy.

Ogrodzenia rezydencyjne stanowią większą część naszych realizacji. Nasz kolejny klient z miasta Rybnik położonego w Województwie Śląskim wybrał naszą firmę do realizacji ogrodzenia swojej posesji. Rybnik jest bliski naszej firmie ponieważ to właśnie tam najczęściej wykonujemy ogrodzenia dla naszych klientów.

Nasza praca obejmowała wykonanie pomiarów potrzebnych do stworzenia projektu ogrodzenia, projekt oraz dostawę i montaż elementów ogrodzeniowych.

Klient zdecydował się na ogrodzenie frontowe wykonane ze stalowych paneli Konsport Żaluzja PS 004 o wysokości 1,6 m oraz furtki ogrodzeniowe w ilości 2 sztuk. Konsport to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji ogrodzeń, która stawia na jakość i trwałość swoich produktów. Kupując produkty tej firmy mogą być Państwo pewni, że przetrwa ono nawet najbardziej niekorzystne warunki pogodowe i nie straci pierwotnego blasku.

Wysokość 1,6 m ma zapewnić klientowi intymność i chronić przez spojrzeniami przechodniów całą rezydencję. Panele żaluzjowe idealnie zasłaniają widok na posesję i całkowicie odcinają ją od świata zewnętrznego. Ze względu na garaż na froncie budynku nie zaszła potrzeba zakupu i montażu bramy wjazdowej. Wjazd bezpośrednio z ulicy do garażu jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Po dostarczeniu na miejsce elementów wybranych przez naszego klienta przystąpiliśmy do prac monterskich. Największą trudność sprawiły pochyłości terenu na froncie posesji. Panele żaluzjowe musiały zostać odpowiednio dopasowane do spadków terenu. Tym zajęli się nasi specjaliści. Docięto do odpowiedniego kształtu dół paneli, tak by idealnie dopasować je poziomów. W tego typu sytuacjach dużą rolę odgrywa doświadczenie ekipy montażowej. W naszym przypadku wykonywanie ogrodzeń rezydencyjnych jest chlebem powszednim, dlatego też nie sprawiło nam to większych problemów.

Kolejnym etapem było skręcenie elementów ogrodzeniowych w jedną całość oraz założenie bramek wejściowych. W tego typu zadaniach ważna jest precyzja i odpowiednie wypoziomowanie ruchomych elementów, tak, by otwierały i zamykały się bez większych problemów. W sytuacji kiedy nie mamy złapanego poziomu bramy i furtki mogą działać niepoprawnie oraz mogą pojawić się nieszczelności w ogrodzeniu.

Po wykonanej pracy nasza załoga posprzątała miejsce pracy i wykonała inspekcję ogrodzenia, by zyskać pewność, że wszystko zostało wykonane prawidłowo.

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem ogrodzeń rezydencyjnych oraz innych ogrodzeń terenów. Nasze doświadczenie sprawia, że staliśmy się liderem ogrodzeń na Śląsku. Nieskromnie mówiąc, nasi klienci chwalą nas za szybki czas realizacji, profesjonalizm i uczciwość. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się doradzać naszym klientom najlepsze dla nich rozwiązania.

Nasza działalność obejmuje tworzenie projektów ogrodzeń według preferencji klienta oraz możliwości, które często dyktowane są przez ukształtowanie terenu. Indywidualne podejście gwarantuje sukces każdego przedsięwzięcia, którego się podejmujemy.

Już dziś zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Wystarczy skontaktować się z nami lub wejść na naszą stronę internetową. Naszą pasją są ogrodzenia - chcemy się nią dzielić z Państwem.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Rybnik

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport
  • Wykonanie ogrodzenia

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model Żaluzja PS 004 wysokość 1,6 m
  • Furtki ogrodzenia wejściowe

 

realizacja-ogrodzenia-rybnik realizacja-ogrodzenia-rybnik-2

realizacja-ogrodzenia-rybnik-3 realizacja-ogrodzenia-rybnik-4

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl