Blog chmura tagów
Ogrodzenie panelowe w Pilchowice - przykładowa realizacja
Ogrodzenie panelowe w Pilchowice - przykładowa realizacja

Budowa ogrodzenia to zawsze duże zadanie, które wymaga precyzji, wiedzy oraz zaangażowania środków pieniężnych i czasu. Wykonując samodzielnie ogrodzenie swojej posesji nie trudno o błędy, które mogą okazać się bardzo kosztowne. Dlatego też nasza firma oferuje kompleksowe wykonanie ogrodzeń każdego typu od projektu po budowę.

Realizacja, którą przedstawiamy w tym tekście znajdowała się w Plichowicach, w województwie Śląskim. Niewielka i malownicza miejscowość zabudowuje się kolejnymi domami. Jest to przepiękne miejsce, w którym panuje cisza i spokój, a bliskie sąsiedztwo terenów zielonych sprawia, że jest to także miejsce bliskie naturze.

Nasz klient wybrał dla siebie idealne rozwiązanie. Panele frontowe firmy Konsport model żaluzja PS004, które odznaczają się wysoką jakością i wytrzymałością oraz sprawiają, że posesja szczelnie otulona jest gęstym ogrodzeniem, przez które na próżno zaglądać do środka.

Dodatkowo decyzja padła na świetną bramę i automatykę do bram ogrodzeniowych. Brama przesuwna 5 m wraz z napędem firmy Somfy model Elixo 5003S 24V RTS, czyli z niezawodną automatyką do bram ogrodzeniowych, szeroka na tyle by swobodnie wjeżdżać i wyjeżdżać z posesji. Somfy znana jest w całej Europie i szanowana za bardzo dobre parametry techniczne, wytrzymałość i jakość swoich rozwiązań.

Klient wybrał także zestaw zawierający furtkę z elektrozaczepem umożliwiającą blokowanie i otwieranie bramy zdalnie, elektronicznie. Do tego nie mogło zabraknąć oczywiście słupka multimedialnego EQ opcja 1 wraz z światełkiem LED. Ten z kolei zastępuje tradycyjną skrzynkę na listy i idealnie komponuje się z całym style ogrodzenia. Kolor dominujący w tej realizacji to antracyt. Jest to uniwersalny kolor, który pasuje do większości zabudowań i otoczenia realizacji.

Po przetransportowaniu zakupionych elementów na plac budowy zabraliśmy się do pracy. Poszła ona bardzo sprawnie, a ze względu na świetny kontakt z naszym inwestorem prace przebiegały według ustalonego wcześniej planu. Montaż paneli, wypoziomowanie ogrodzenia i zamontowanie bramy wraz z automatyką zajęły nam łącznie kilka godzin.

Po zakończeniu montażu nastąpiły prace związane ze sprawdzeniem poziomów wykonanego ogrodzenia oraz krótkie przeszkolenie naszego klienta pod kątem użytkowania automatyki bramowej oraz konserwacji.

Każdy zakupiony u nas produkt posiada gwarancję producenta, natomiast na wykonane przez nas prace otrzymują Państwo nasza gwarancję jakości. Dokładamy największych starań by mogli Państwo cieszyć się ze swojego ogrodzenia najdłużej jak to tylko możliwe. W swoją pracę wkładamy doświadczenie nabywane przez długie lata oraz serce. Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości realizacji dlatego też nasi klienci doceniają naszą pracę i z chęcią wracają do nas kolejny raz.

Jeśli podoba się Państwu to ogrodzenie i chcieliby Państwo wykonać takie lub inne na swojej posesji - zapraszamy do kontaktu. Stylowe Ogrodzenia czekają!

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Pilchowice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport
  • Wykonanie ogrodzenia, podłączenie bramy wraz z napędem

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model żaluzja PS004
  • Brama przesuwna 5 m wraz z napędem firmy Somfy model Elixo 5003S 24V RTS
  • Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem
  • Słupek multimedialny EQ opcja 1 wraz z światełkiem led

 

realizacja-ogrodzenia-plichowice realizacja-ogrodzenia-plichowice-2

realizacja-ogrodzenia-plichowice-3 realizacja-ogrodzenia-plichowice-4

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl