Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne w Mikołowie – przykładowa realizacja naszej firmy.
Ogrodzenie rezydencyjne w Mikołowie – przykładowa realizacja naszej firmy.

Mikołów to malownicza miejscowość położona w województwie Śląskim. Cechuje się różnorodnością terenu. Jest to miasto z jedyną w Polsce kopalnią eksperymentalną. Niesamowite miejsce wymaga niesamowitych rozwiązań!

Ta realizacja wymagała od nas trzech głównych zadań: stworzenia projektu w oparciu o wykonane przez nas pomiary, przewiezienia komponentów ogrodzeniowych i wykonania ogrodzenia na wskazanej posesji. Ogrodzenia rezydencyjne to jedne z najczęstszych realizacji naszej firmy.

Klient po konsultacjach z naszymi doradcami zdecydował się na frontowe stalowe firmy Konsport. Wybór padł na jedne z najwytrzymalszych paneli tej firmy czyli panele frontowe firmy Konsport model Verticale, a palisada pionowa z profila 80x20. Są to panele podłużne o mocnej konstrukcji, które idealnie odgradzają posesję od świata zewnętrznego. Zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, a przy okazji imitują swoim wyglądem ogrodzenie sztachetowe. Łączone są poprzecznie w dwóch miejscach – u góry i na dole. Antracytowy kolor nadaje ogrodzeniu nowoczesności i idealnie zgrywa się ze stylem całego budynku ustawionego na ogrodzonej parceli. Podmurówka wibroprasowana dopełnia całości i sprawia, że stylistyka ogrodzenia jest spójna.

Brama przesuwna 5m wraz z napędem Somfy Elixo 500 to nasz zdecydowany bestseller. Brama z tym napędem z pewnością będzie służyć przez długie lata i pozwoli na bezproblemowy wjazd oraz wyjazd z posesji. Mechanizm napędu Exilo 500 jest jednym z najlepszych napędów na rynku, najchętniej wybieranych przez naszych klientów w całej Polsce. Jest to napęd działający sprawnie, szybko i intuicyjnie. Skrzydło przesuwne bramy wybrane w tej realizacji wykonane jest w identycznej stylistyce jak reszta przęseł ogrodzeniowych, które zostały zastosowane.

Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem również nie odbiera od wyglądu całego ogrodzenia dzięki wyborowi stalowej furtki z podłużnych prętów w okuciu. Elektrozaczep pozwala zdalnie otwierać i zablokować zamek furtki co znacznie ułatwia wpuszczanie oraz wypuszczanie gości rezydencji. Jest to zapewnienie wygody i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Dodatkowo nasz klient wyraził chęć zainstalowania multimedialnego boxu, który umożliwia sterowanie ruchomymi elementami ogrodzenia takimi jak bramy i furtki. Słupek multimedialny EQ opcja 1 wraz z światełkiem led. Ten element ogrodzenia posiada światło LED, które oświetla front ogrodzenia i wejście. Ważnym elementem słupka multimedialnego jest wrzutnia na korespondencję pocztową, przez co nie ma potrzeby montowania kolejnych urządzeń jak skrzynki na listy. W dodatkowej opcji mogą Państwo zamówić taki słupek także z wideodomofonem, który poprawi poziom bezpieczeństwa dla domowników umożliwiając identyfikację osoby stojącej przed ogrodzeniem parceli mieszkalnej.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem i budowaniem ogrodzeń dla swoich klientów „od A do Z”. Zapewniamy Państwu najwyższy standard obsługi i sprawny montaż. Aby poznać dostępne dla Państwa rozwiązania zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami już dziś!

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Mikołów

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport, elementów betonowych
  • Wykonanie słupków murowanych, ułożenie palisady łupanej, montaż bramy, podłączenie automatyki, montaż przęseł

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model Verticale palisada pionowa z profila 80x20
  • Brama przesuwna 5 m wraz z napędem firmy Somfy Elixo 500
  • Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem
  • Słupek multimedialny EQ opcja 1 wraz z światełkiem led.

  

 

 

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl