Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne w Gliwicach – przykładowa realizacja naszej firmy.
Ogrodzenie rezydencyjne w Gliwicach – przykładowa realizacja naszej firmy.

Jako jeden z przykładów naszej pracy pragniemy zaprezentować Państwu nasze ogrodzenie w miejscowości Gliwice, województwo Śląskie. Realizacja obejmowała zaprojektowanie i wykonanie ogrodzenia rezydencyjnego dla naszego klienta. Zdecydował się on na powierzenie nam tej pracy w całości, dzieląc się z nami jedynie swoimi wymaganiami co do stylu i formy ogrodzenia. Nasza praca obejmowała także transport zamówionego ogrodzenia na teren wykonywanych prac.

Klient wybrał eleganckie panele frontowe firmy Konsport model PP002(P82), palisada z profili 80x20 mm. Są to panele w konkretnej stylistyce, które doskonale chronią posesję przed ciekawskimi spojrzeniami, ale także przed przedostaniem się na teren posesji nieupoważnionych do przebywania tam osób czy zwierząt. Panele te są wykonane z poprzecznych elementów z niewielkimi przerwami pomiędzy sobą. Tworzą spójne ogrodzenie, które robi naprawdę dobre wrażenie. Jest estetyczne, wytrzymałe i wyłamuje się z powszechnych kanonów ogrodzeniowych takich jak panele siatkowe, które można spotkać wszędzie.

Nasz klient zdecydował się na bramę przesuwną utrzymaną w tej samej stylistyce co reszta ogrodzenia. Brama przesuwna 4 m wraz z napędem firmy Somfy Elixo 500 to jeden z najczęściej wybieranych produktów, który spełnia swoją rolę na wielu posesjach. Somfy Exilo 500 jest napędem o bardzo dużej popularności przez wzgląd na bezawaryjność i świetne parametry techniczne. Montaż bramy przez naszą firmę odbył się bezproblemowo i bardzo sprawnie. Samo skrzydło przesuwne bramy jest bardzo wytrzymałym elementem o nienagannej prezencji.

Kolejnym elementem była furtka ogrodzeniowa z elektrozaczepem. Popularne furtki z wkładką na klucz odchodzą do lamusa. Klucz do furtki często powoduje rysowanie się powierzchni przy wkładce, dlatego też stosujemy rozwiązania z elektrozaczepem. Ten rodzaj zamykania jest całkowicie bezproblemowy i wymaga tylko podłączenia do gniazda elektrycznego.

W tej realizacji klient postawił na wygodę i najwyższą jakość wykonania, dlatego też w ogrodzeniu pojawił się Słupek multimedialny EQ opcja 1 wraz z światełkiem led. Słupek multimedialny to duża wygoda. Jest to centrum dowodzenia ogrodzeniem posesji. Dodatkowo posiada wrzutnię na listy, tak więc nie ma potrzeby montowania osobnej skrzynki na listy. Słupek struje bramą, furtką i posiada wideodomofon, który ułatwi identyfikację dzwoniącej do drzwi osoby.

Ekipa montująca ogrodzenia dba o każdy zakres prac. Od transportu elementów ogrodzenia, przez wykopy, po sprzątnięcie miejsca pracy z pozostałości. Cechuje nas skrupulatność i nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości naszych usług. Klient z Gliwic z pewnością poleci naszą firmę jako rzetelną i godną zaufania. Współpraca przebiegła wzorowo.

Stylowe Ogrodzenia dbają o każdy szczegół. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zapraszamy Państwa do kontaktu, przedstawimy pełną ofertę naszych usług oraz produktów i wspólnie zaprojektujemy najlepsze ogrodzenie dla Państwa posesji.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Gliwice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport
  • Wykonanie ogrodzenia, podłączenie bramy wraz z napędem

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model PP002(P82) palisada z profili 80x20 mm
  • Brama przesuwna 4 m wraz z napędem firmy Somfy Elixo 500
  • Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem
  • Słupek multimedialny EQ opcja 1 wraz z światełkiem led.

ogrodzenie gliwice  

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl