Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne w Rudzieniec - realizacja naszej firmy
Ogrodzenie rezydencyjne w Rudzieniec - realizacja naszej firmy

Realizacja w Rudzieńcu w województwie Śląskim obejmowała kompleksowe wykonanie ogrodzenia rezydencyjnego dla naszego klienta. Ogrodzenie wokół całej posesji miało za zadanie oddzielić jej teren od świata zewnętrznego i zapewnić intymność dla mieszkańców zamieszkałych na jej terenie.

Jak zwykle, początek realizacji obejmuje pomiary i stworzenie projektu ogrodzenia, wybór konkretnego modelu ogrodzenia, dodatków, automatyki bramowej, furtek oraz innych elementów ogrodzeniowych, z których ma powstać ogrodzenie. W tym przypadku nie została wybrana brama, automatyka i furtki, ponieważ ten etap prac został odłożony na późniejszy czas. Nasz klient ze względu na gęstą zabudowę w miejscu realizacji wybrał panele 3D Nylofor 3D Light na 1,73 m oraz przesłony Drewniane Collfort Betafence. Panel o tej wysokości pozwala na całkowite odgrodzenie się od wzroku przechodniów, a dodatkowe wyposażenie w postaci drewnianych przesłon zapewnia maksimum intymności.

Drewniane przesłony to także idealna opcja dla osób, które szukają trwałego ogrodzenia, które będzie nawiązywać do naturalnego stylu. Drewno najwyższej jakości zastosowane w tym rozwiązaniu gwarantuje długa żywotność elementów oraz estetyczny wygląd.

Kolejnym krokiem realizacji było dostarczenie elementów ogrodzeniowych na miejsce wykonania. Nasza ekipa wykonała tą realizację w ciągu 1 dnia roboczego. Było to możliwe dzięki świetnej organizacji pracy i doświadczeniu naszych pracowników. Realizacje wykonywane są przez najlepszych specjalistów z tego zakresu, którzy zajmują się tym tematem od wielu lat.

Dodatkowym elementem wykonywanej pracy był montaż przesłony. Z tym zadaniem nasza załoga także poradziła sobie w mgnieniu oka. W ciągu kilku godzin powstało przepiękne ogrodzenie idealnie dopasowane do stylu rezydencji klienta.

Po zakończonych pracach uprzątnięto teren, na którym wykonywane było ogrodzenie. Jest to bardzo istotny element prac, ponieważ nasza firma wyznaję zasadę skrupulatnej pracy od początku do końca. Po posprzątaniu terenu prac odbyliśmy rozmowę z klientem, podczas której został on poinstruowany na temat eksploatacji i konserwacji wykonanego przez nas ogrodzenia.

Jesteśmy przekonani, że kolejny etap prac z tym ogrodzeniem zostanie wykonany także przez naszą firmę. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszym klientem.

Jak widać, realizacja ogrodzenia może być bardzo ciężkim zadaniem, które warto powierzyć specjalistom. Ekipa Stylowe Ogrodzenia posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala na bezproblemowe zaprojektowanie i wykonanie praktycznie każdego rodzaju ogrodzenia - czy to rezydencyjnego, czy też ogrodzenia firmy.

Gwarantujemy naszym klientom 100% satysfakcję z zakupionych u nas elementów ogrodzeniowych jak i z kompleksowego wykonania ogrodzeń. Dla nas liczy się jakość i uczciwość, dlatego też każde zlecenie rozpatrujemy i traktujemy indywidualnie. Wiemy jak ważnym elementem jest ogrodzenie posesji i odpowiednie dobranie stylu oraz funkcjonalności.

Dlatego też zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu zapoznania się z nasza pełną ofertą. Jeśli szukają Państwo firmy wykonującej ogrodzenia trafili Państwo w najlepsze miejsce!

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Rudzieniec

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzeniapanelowe wraz z przesłoną drewnianą
  • Wykonanie ogrodzenia, montaż przesłony

Zastosowana technologia:

  • Panele 3D Nylofor 3D Light na 1,73 m
  • Przesłony Drewniane Collfort Betafence

 

realizacja-ogrodzenia-rudzieniec realizacja-ogrodzenia-rudzieniec-2

realizacja-ogrodzenia-rudzieniec-3 realizacja-ogrodzenia-rudzieniec-4

 

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl