Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Szałsza - przykładowa realizacja naszej firmy
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Szałsza - przykładowa realizacja naszej firmy

Szałsza to wieś sołecka w Polsce, położona w województwie Śląskim. Urokliwa i bardzo zielona. Ta też powstała nasza kolejna realizacja ogrodzenia rezydencyjnego. Klient poprosił nas o wykonanie pomiaru, zaprojektowanie ogrodzenia, dostawę elementów ogrodzeniowych oraz montaż ogrodzenia z przeszkoleniem z zakresu użytkowania automatyki bramowej.

Oczywiście realizację rozpoczęliśmy od pomiarów odległości, ustalenia preferencji klienta co do wyglądu i funkcjonalności ogrodzenia oraz wysokości bariery jaką ma ono tworzyć.

Klient wybrał panele frontowe firmy Konsport model PP002(Mix) z palisadą pionową z profili 80x20 , 20x20 mm. Panele te świetnie ograniczają widoczność dla ciekawskich spojrzeń przechodniów, a także dzięki swojej solidności gwarantują bezpieczeństwo w razie próby przekroczenia linii ogrodzenia. Podmurówka wibroprasowana wybrana przez klienta idealnie dopasowana wyglądem do całości ogrodzenia dopełnia całokształtu. Bramą, na którą zdecydował się nasz klient była brama uchylna 4 m wraz z napędem firmy Somfy model Ixengo l 3S 24V RTS. Brama ta składa się z dwóch skrzydeł, które dzięki napędowi automatycznie otwiera je by umożliwić wjazd i wyjazd na teren posesji. Automatyka bramowa Somfy to obecnie najchętniej wybierana automatyka do bram ogrodzeniowych. Marka dzięki swojej niezawodności i wysokiej jakości produktów zyskała sympatię klientów i status lidera sprzedaży rozwiązań ogrodzeniowych.

Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem i słupek multimedialny EQ opcja 1 z wbudowanym światełkiem LED to kolejne komponenty ogrodzeniowe, które zostały wykorzystane w tym zadaniu. Słupek multimedialny to rewelacyjna opcja do osób, którym nie w smak wieszanie dodatkowych skrzynek na listy i osobny montaż oświetlenia przed ogrodzeniem. Wbudowana skrzynka na listy schowana jest w słupku i stanowi integralną całość z frontem ogrodzenia rezydencyjnego. Wszystko utrzymane jest w jednej stylistyce, przez co ogrodzenie prezentuje się estetycznie i jednolicie. Sam słupek to centrum dowodzenia ogrodzeniowych wszechświatem naszej posesji. Właśnie tam znajduje się cała elektronika potrzebna do bezdotykowej obsługi elektrozaczepów z furtek, a w dodatkowej opcji można zamontować tam wideodomofon.

Sama budowa ogrodzenia przebiegła bardzo sprawnie z wykorzystaniem naszego sprzętu budowlanego i monterskiego. Po wykonaniu ogrodzenia nasza ekipa zajęła się uporządkowaniem całego obszaru, na którym wykonywała pracę i przeszkoliła klienta pod kątem eksploatacji i serwisu automatyki bramowej wykorzystanej w tym ogrodzeniu. Ogrodzenie zostało sprawdzone przez kierownika ekipy pod kątem zgodności z założonym planem i funkcjonalności zastosowanych rozwiązań. Klient pełen satysfakcji mógł cieszyć się nowym ogrodzeniem w zaledwie jeden dzień.

Nasza firma dokłada wszelkich starań by każda realizacja zachwycała pięknem i najwyższą jakością wykonania. W tych kwestiach nie uznajemy kompromisów i zawsze wykonujemy swoją pracę z największym zaangażowaniem. Dzięki temu zaufały nam setki klientów na terenie Polski.

Jeśli to ogrodzenie wzbudziło Państwa ciekawość i są Państwo zainteresowani wyceną, mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Stylowe Ogrodzenia to gwarancja sukcesu!

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Szałsza

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport
  • Wykonanie ogrodzenia, podłączenie bramy wraz z napędem, montaż podmurówki wibroprasowanej

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model PP002(Mix) palisada pionowa z profila 80x20 , 20x20 mm
  • Brama uchylna 4 m wraz z napędem firmy Somfy model Ixengo l 3S 24V RTS
  • Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem
  • Słupek multimedialny EQ opcja 1 wraz z światełkiem led

 

Realizacja Ogrodzenia Szałsza 1 Realizacja Ogrodzenia Szałsza 2

Realizacja Ogrodzenia Szałsza 3 Realizacja Ogrodzenia Szałsza 4

Realizacja Ogrodzenia Szałsza 5 Realizacja Ogrodzenia Szałsza 6

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl