Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Rybniku - przykładowa realizacja naszej firmy
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Rybniku - przykładowa realizacja naszej firmy

Jedna z naszych realizacji obejmowała wykonanie kompletnego ogrodzenia frontowego, panelowego na terenie Rybnika (Województwo Śląskie) dla naszego klienta. Ogrodzenia panelowe są jednym z najpopularniejszych rozwiązań ogrodzeniowych w obecnych czasach. Cechuje je wytrzymałość, estetyka i trwałość oraz uniwersalność, która pozwala na dopasowanie do każdego stylu budynku.

Otoczenie posesji znajdowało się w gęstej zabudowie jednorodzinnej, dlatego też zależało nam na szybkim i sprawnym przeprowadzeniu montażu ogrodzenia frontowego

Początkiem naszej realizacji był wybór rodzaju ogrodzenia przez klienta. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz wyboru ogrodzeń. Wybór był jednak prosty, ponieważ klient dbał o estetykę otoczenia swojego domu. Panel stalowy frontowy Konsport DIVERSO w połączeniu z bloczkami betonowymi Joniec idealnie współgrały z całym otoczeniem, w którym miały zostać wykorzystane do wybudowania ogrodzenia frontowego.

Następnie wykonaliśmy pomiar i projekt ogrodzenia. Nasi specjaliści stworzyli projekt, który został zaakceptowany przez inwestora. Po tym kroku mogliśmy przystąpić do montażu frontowego ogrodzenia na posesji klienta. Dostawa elementów ogrodzeniowych odbyła się szybko i sprawnie. Na miejscu nasza ekipa monterów rozpoczęła wyznaczanie przebiegu ogrodzenia i prace wykopowe.

Wymurowaliśmy słupki z bloczków betonowych Joniec i połączyliśmy je z resztą ogrodzenia, tak, by idealnie pasowały do siebie. Szarości w jakich występują te elementy są klasyką gatunku - ich barwa utrzymuje się przez długie lata, a sama konserwacja nie jest trudna. Do ich wyczyszczenia wystarczy myjka ciśnieniowa i woda.

Następnie podłączyliśmy wybraną przez naszego klienta bramę przesuwną 4m z niezawodnym napędem firmy Somfy Elixo 500. Bramy z tym napędem są chętnie wybieranym produktem ze względu na napęd, który pozostawia konkurencję w swojej klasie daleko w tyle. Somfy stawia na najwyższa jakość i trwałość oferowanych przez siebie rozwiązań.

Na końcowym etapie realizacji nasza firma zamontowała furtkę ogrodzeniową z elektrozaczepem, która jest jedną z najbezpieczniejszych opcji dla ogrodzeń posesji zabudowanych rezydencjami. Elektrozaczep pozwala na zdalne otwieranie i blokowanie bramki za pomocą przycisków lub aplikacji - w zależności od opcji na jaką decyduje się nasz klient.

Po zakończeniu prac testowo uruchomiliśmy bramę oraz furtkę, a także przeszkoliliśmy klienta z obsługi tych urządzeń. Warto pamiętać, że nasza firma udziela gwarancji na wykonaną pracę, a także wsparcia technicznego dla klientów na każdym etapie użytkowania zakupionych u nas rozwiązań ogrodzeniowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z naszymi doradcami. Wierzymy, że wspólnymi siłami stworzymy idealne ogrodzenie Państwa rezydencji. Czekamy na Państwa kontakt!

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Rybnik

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport, bloczki betonowe Joniec
  • Wykonanie ogrodzenia, podłączenie bramy wraz z napędem, wymurowanie słupków z bloczków

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model Diverso
  • Brama przesuwna 4 m wraz z napędem firmy Somfy Elixo 500
  • Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem

 

 Realizacja Ogrodzenia Rybnik 1 Realizacja ogrodzenia Rybnik 2

 Realizacja Ogrodzenia Rybnik 3 Realizacja Ogrodzenia Rybnik 4

Realizacja Ogrodzenia Rybnik 5 Realizacja Ogrodzenia Rybnik 6

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl