Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Knurowie - przykładowa realizacja naszej firmy.
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Knurowie - przykładowa realizacja naszej firmy.

W województwie Śląskim, w uroczym mieście o nazwie Knurów wykonywaliśmy zachwycający projekt. Obejmował on stworzenie ogrodzenia rezydencyjnego frontowego wraz z montażem. Z racji ukształtowania terenu to zadanie było dla nas bardzo miłe i łatwe, a piękny plener w sąsiedztwie lasu sprawił, że praca tam była czystą przyjemnością. Zgodnie stwierdzamy, że jest to jedna z ładniejszych realizacji naszej firmy, która z pewnością zachwyci wiele osób.

Jak zwykle rozpoczęliśmy od stworzenia wspólnymi siłami z naszym klientem projektu ogrodzenia. Każdy projekt tworzymy w oparciu o preferencje przyszłych właścicieli ogrodzenia, jednak zawsze staramy się informować klientów o najlepszych według nas rozwiązaniach. Rozumiemy, że nie każdy musi być skarbnicą wiedzy odnośnie ogrodzeń, dlatego chętnie dzielimy się naszą wiedzą z każdym klientem.

W tym przypadku wybór padł na panele frontowe firmy Konsport - model PP002 palisada pionowa z profilu 25x25 zamknięta w ramie, kolor antracyt, do tego wibroprasowana podmurówka odznaczająca się wysoką odpornością na uszkodzenia. Są to elementy wysokiej jakości i żywotności. Posłużą one długie lata. Jeśli chodzi natomiast o bramę i furtkę ogrodzeniowe tutaj wybór padł na nasz absolutny klasyk, czyli bramę przesuwną 4 m wraz z napędem firmy Somfy Elixo 500 oraz furtkę z elektronicznym zaczepem. Całość tworzy pancerne wręcz ogrodzenie zapewniające bezpieczeństwo.

Napędy firmy Somfy to nasz najpopularniejszy produkt automatyki bramowej montowany w ogrodzeniach rezydencyjnych. Niezawodność, szybki serwis i bezobsługowość sprawia, że tak chętnie wybierany jest przez klientów. Somfy stawia na jakość produktów.

Wybrane przez klienta rodzaje paneli ogrodzeniowych frontowych idealnie dopasowały się do pięknego podjazdu z kostki brukowej, który wykonano wcześniej. Dla nas montaż na gotowej przestrzeni jest prosty i przyjemny.

Po wykonaniu montażu klient (jak nasz każdy) otrzymuje przeszkolenie w kwestiach użytkowania i konserwacji podzespołów elektronicznych. Jest to istotne zagadnienie ponieważ pozwala na bezproblemowe funkcjonowanie mechaniki bramowej na posesjach.

Po zakończonej pracy nasza ekipa uprzątnęła miejsce montażu z pozostałości po pracach i sprawdziła poprawność wykonania ogrodzenia. W towarzystwie naszego klienta sprawdzono odległości, poziomy ogrodzenia oraz funkcjonalność zamontowanych rozwiązań. Dzięki temu klient miał pewność, że wszystko przebiegło zgodnie z wytycznymi, a ogrodzenie zostało wykonane według projektu, który wspólnie stworzyliśmy.

Jesteśmy przekonani, że nasz klient jest zadowolony z nowego ogrodzenia i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z jego realizacji. Na zdjęciach mogą zobaczyć Państwo cała realizację. Być może będzie ona dla Państwa inspiracją podczas planowania własnego ogrodzenia. Jeśli są Państwo zainteresowani podobnym projektem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Od lat zajmujemy się wykonywaniem ogrodzeń rezydencyjnych i nie tylko. Współpracujemy z najlepszymi producentami elementów ogrodzeniowych w Polsce. Wykonujemy kompletne ogrodzenia na terenie Śląska i okolic. Gwarantujemy Państwu satysfakcję i fachowy montaż ogrodzeń.

Zapraszamy już dziś, Stylowe Ogrodzenia czekają na Państwa pomysły! Obiecujemy Państwu jakość, niezawodność i zadowolenie.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Knurów

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport
  • Wykonanie ogrodzenia, podłączenie bramy wraz z napędem, montaż podmurówki wibroprasowanej

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model PP002 palisada pionowa z profila 25x25 zamknięta w ramie
  • Brama przesuwna 4 m wraz z napędem firmy Somfy Elixo 500
  • Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem
  • Podmurowka wibroprasowana

 

Realizacje Ogrodzenia Knurów 1 Realizacje Ogrodzenia Knurów 2

Realizacje Ogrodzenia Knurów 3 Realizacje Ogrodzenia Knurów 4

Realizacje Ogrodzenia Knurów 5 Realizacje Ogrodzenia Knurów 6

Realizacje Ogrodzenia Knurów 7

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl