Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Gliwicach - przykładowa realizacja
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Gliwicach - przykładowa realizacja

Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Gliwicach - przykładowa realizacja

Nasza firma świadczy swoje usługi na terenie całego województwa śląskiego. Dlatego też często zdarza nam się realizować projekty w Gliwicach. O renomie naszej firmy może poświadczyć fakt, że często sami klienci polecają nas innym osobom. Dzięki temu mamy na swoim koncie sporo realizacji w tym mieście. Nasze usługi obejmują kompletny montaż ogrodzenia, od dokonania pomiarów, stworzenia projektu, po dostarczenie materiałów, jak i samo jego wykonanie.

Wielu z nas zapewne zastanawia się jakie ogrodzenie będzie odpowiednie dla naszej działki. W tym wypadku nie należy sugerować się wyłącznie wyglądem danego płotu. Nasz doświadczony zespół pomoże wybrać najbardziej funkcjonalną opcję, która przy okazji będzie estetycznie się prezentowała. Na wybór właściwego ogrodzenia wpływać będzie kilka czynników, między innymi to jak duża jest działka, którą chcemy ogrodzić oraz z jakich materiałów chcemy zbudować ogrodzenie.
Żeby móc odpowiednio zrealizować ten projekt w Gliwicach potrzebowaliśmy dokonać dokładnych pomiarów. Niepoprawne wykonanie tej czynności może skutkować problemami w montażu, a także znacznie skrócić żywotność ogrodzenia.

W naszym bogatym asortymencie posiadamy produkty potrzebne do wykonania ogrodzenia frontowego od firmy Wiśniowski, które zostały użyte do wykonania tego projektu w Gliwicach.
To ogrodzenie panelowe rezydencyjne zostało zaprojektowane i wykonane przez nasz zespół. Do jego montażu użyliśmy pionowych przęseł stalowych firmy Wiśniowski, a konkretniej modelu AW.10.17 Classic. Wszystkie te elementy są zrobione w jednym kolorze. W ten sposób zabezpieczona posesja oprócz eleganckiego wyglądu zyskała również właściwą ochronę. Ogrodzenia panelowe to idealne rozwiązania dla mniejszych posiadłości dlatego też wybrane przez klienta rozwiązanie nadaje się do ogrodzenia małego domu jednorodzinnego.

Jeżeli chodzi o bramę, to została tu zamontowana specjalna bramo-furtka uchylna, która umożliwia swobodne przemieszczanie się w obu kierunkach. Ogrodzenia zbudowane jest z przęseł stalowych firmy Wiśniowski, odznaczają się one wyjątkową klasą i najwyższą jakością, a dodatkowo są bardzo wytrzymałe oraz odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Z pewnością posłużą naszemu klientowi przez dłuższy czas.

Jeżeli podoba Ci się ta realizacja ogrodzenia rezydencyjnego i chciałbyś posiadać podobne ogrodzenie, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Można tego dokonać poprzez telefon maila lub formularz znajdujący się na stronie.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Gliwice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie bramy
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowego marki Wiśniowski
  • Wykonanie ogrodzenia

Zastosowana technologia:

  • Przesła stalowe firmy wiśniowski model AW.10.17 Classic
  • Bramo furtka uchylna

Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Wiśniowski Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Wiśniowski 2 Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Wiśniowski 3 Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Wiśniowski 4 Ogrodzenie rezydencyjne panelowe Wiśniowski 5

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl