Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Gliwicach - przykładowa realizacja naszej firmy
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Gliwicach - przykładowa realizacja naszej firmy

Kolejna z naszych realizacji odbyła się na Śląsku, w miejscowości Gliwice, na terenach podmiejskich. Klient zgłosił się do nas z zamiarem ogrodzenia frontu swojej posesji nowymi panelami. Standardowo, nasi specjaliści dokonali pomiarów terenu, by projektant mógł stworzyć odpowiedni projekt ogrodzenia.

W tym przypadku klient postawił na klasykę. Panele frontowe firmy Konsport model sztachetowy PS001 w kolorze RAL 8017 (brąz) imitujące płot sztachetowy. Idealnie wpisujący się w otoczenie, w jakim miało zostać wykonane nowe ogrodzenie rezydencyjne. Ze względu na specyfikę miejsca została wybrana brama uchylna otwierana ręcznie oraz furtka ogrodzenia wejściowa. Jest to klasyczny wybór pozbawiony automatyki.

Teren realizacji był dla nas bardzo łaskaw. Równe linie, brak wzniesień wymuszających tworzenie dużych uskoków - czysta przyjemność. Jedyną komplikacją była lekka pochyłość terenu, jednak kolejne panele i podmurówki zamontowaliśmy schodkowo, przez co stworzyły estetyczne i symetryczne ogrodzenie posesji.

Po dostarczeniu na miejsce elementów ogrodzeniowych wybranych przez klienta przystąpiliśmy do realizacji zadania. Rozpoczęliśmy od wytyczenia przebiegu ogrodzenia oraz rozładunku elementów.

Następnie zabraliśmy się za wykopywanie i zalewanie słupków ogrodzeniowych, do których montowane są panele. Ze względu na ciężar paneli frontowych użyliśmy mocniejszego betonu do zalewania słupków. Następnie założyliśmy standardowe podmurówki i zamontowaliśmy panele frontowe. Podmurówki zamontowane były na ceownikach metalowych co ułatwiło nam pracę.

Kolejnym krokiem był montaż bramy uchylnej oraz furtki. Oba elementy wykonane były z tego samego materiału i w tym samym stylu co reszta ogrodzenia. Razem tworząc piękną całość. Furtka ogrodzeniowa bez elektronicznego zaczepu oraz brama wjazdowa uchylana ręcznie były dla nas zaskoczeniem kiedy klient wybierał elementy ogrodzenia, jednak jak się okazuje, ze względu na specyfikę działalności klienta takie rozwiązanie było najlepsze.

Po zakończonych pracach, jak zawsze, nasza ekipa uprzątnęła miejsce pracy, zapakowała pozostałości po budowie ogrodzenia i zakończyła pracę. Ostatnim zadaniem było sprawdzenie poprawności montażu, tak zwana inspekcja ogrodzenia. Po jej wykonaniu nie było wątpliwości, że ogrodzenie rezydencji zostało wykonane poprawnie. Klient zadowolony, mógł cieszyć się bezpieczeństwem i nienagannym wyglądem ogrodzenia.

Nasza firma wykonuje realizacje ogrodzeń na Śląsku i nie tylko. Od lat zajmujemy się tworzeniem najlepszych ogrodzeń na rynku, a nasi klienci chwalą jakość, dokładność, sumienność i szybkość wykonania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by ogrodzenie tworzone przez nas było idealnie tym, czego oczekiwał nasz klient.

Oferujemy atrakcyjne ceny usług oraz szybkie terminy. Aby poznać szczegóły współpracy - zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Gwarantujemy satysfakcję i uczciwość. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, z nami Twoje ogrodzenie zachwyci każdego! Nie zwlekaj, czekamy właśnie na Ciebie!

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Gliwice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport
  • Wykonanie ogrodzenia, podłącznie napędu do bramy

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model sztachetowy PS001 w kolroze ral 8017
  • Brama uchylna otwierana ręcznie
  • Furtki ogrodzenia wejściowe

 

Realizacje Ogrodzenia Gliwice 1 Realizacja Ogrodzenia Gliwice 2

Realizacja Ogrodzenia Gliwice 3

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl