Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Rydułtowy - przykładowa realizacja naszej firmy
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Rydułtowy - przykładowa realizacja naszej firmy

Kolejne miasto i kolejna realizacja. Tym razem mieliśmy przyjemność zagościć w Rydułtowach w województwie Śląskim. Realizacja obejmowała zaprojektowanie, transport i postawienie ogrodzenia rezydencyjnego frontowego na posesji naszego klienta.

Zadanie rozpoczęliśmy od wybrania odpowiednich paneli frontowych i pomiarów odległości, oraz wybraniu wysokości ogrodzenia, które mieliśmy wykonać. Każdy projekt jest tworzony w oparciu o osobiste preferencje naszych klientów, a w tym przypadku wybór padł na panele frontowe firmy Konsport model PP002(P64) palisadę pionową z profili 60x40 w kolorze antracytowym. Jest to bardzo popularny kolor z palety RAL, który dzięki swojej uniwersalności idealnie wpasowuje się w większość inwestycji tworząc piękną i stylową całość. Ciekawym elementem tego przedsięwzięcia były niestandardowe podmurówki wibroprasowane w okuciu stalowym, które jak się okazało wyglądają oszałamiająco. Montowane na ceownikach idealnie komponowały się z resztą elementów ogrodzeniowych.

Co do rozwiązań samej bramy i automatyki bramowej, w tej realizacji klient zdecydował się na bramę uchylną 4 m wraz z napędem firmy Somfy model Ixengo l 3S 24V RTS. Do tego zestawu nie mogło zabraknąć furtki z elektrozaczepem oraz rewelacyjnego rozwiązania w postaci słupka multimedialnego EQ w opcji 1 wraz z światełkiem LED oraz wbudowaną skrzynką na listy.

Po przetransportowaniu i dostarczeniu na miejsce elementów ogrodzeniowych, ekipa naszych specjalistów zabrała się do pracy. Pierwszym elementem prac było wykonanie dziur pod słupki. Wykopy realizowane są ekspresowo za pomocą profesjonalnej wiertnicy. Później po chwyceniu poziomów nastąpił montaż słupków ogrodzeniowych oraz zalanie ich betonem szybkoschnącym o wysokiej sile. Następnie przystąpiliśmy do montażu paneli ogrodzeniowych wybranych przez klienta. Montaż przebiegł sprawnie i bez większych problemów. W granicy stała skrzynka gazowa, na którą został wykonany specjalny otwór, by umożliwić pracownikowi gazowni swobodny odczyt stanu licznika i prace konserwacyjne bez potrzeby wchodzenia na teren posesji.

Montaż bramy i automatyki zleciliśmy naszym najlepszym specjalistom, którzy uporali się z tym zadaniem w mgnieniu oka. Słupek multimedialny i furtka ogrodzeniowa z elektrozaczepem po montażu zostały podłączone do prądu. Tak samo w przypadku automatyki Somfy.

Po zakończeniu prac nastąpiło sprzątanie terenu z pozostałości po montażu oraz przeszkolenie inwestora z zakresu eksploatacji zamontowanej automatyki. Sprawdzono też poprawność wykonania ogrodzenia względem pierwotnego projektu.

Jesteśmy przekonani, że wykonane przez nas ogrodzenie posesji służyć będzie bezproblemowo przez długie lata. Klient pełen satysfakcji mógł cieszyć się swoim nowym ogrodzeniem w ciągu zaledwie jednego dnia.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym. Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną, projektem, zakupem i wykonaniem ogrodzenia przez naszą firmę nasi doradcy pomogą wybrać najlepsze ogrodzenie.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Rydułtowy

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport
  • Wykonanie ogrodzenia, podłączenie bramy wraz z napędem, montaż podmurówki wibroprasowanej

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model PP002(P64) palisada pionowa z profila 60x40
  • Brama uchylna 4 m wraz z napędem firmy Somfy model Ixengo l 3S 24V RTS
  • Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem
  • Słupek multimedialny EQ opcja 1 wraz z światełkiem led

 

Realizacja Ogrodzenia Rydułtowy 1 Realizacja Ogrodzenia Rydułtowy 2

Realizacja Ogrodzenia Rydułtowy 3 Realizacja Ogrodzenia Rydułtowy 4

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl