Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe 2D w Rybniku - StyloweOgrodzenia.pl
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe 2D w Rybniku - StyloweOgrodzenia.pl

Rybnik to jedno z miast na naszym szlaku, które dość często się pojawia. Klienci w tych regionach dobrze znają naszą firmę i dlatego możemy poszczycić się realizacją wielu projektów w tej okolicy. Osoby decydujące się na współpracę z nami mogą liczyć na naszą pomoc w kwestiach projektowania, dokonywania pomiarów, transportu potrzebnych elementów, czy instalacji napędów do bramy.

Tym razem dostaliśmy zlecenie wykonania ogrodzenia rezydencyjnego. Rozmowa z kontrahentem dała nam ogólne spojrzenie, czego oczekuje on od projektu. Stworzenie odpowiedniego planu budowy ogrodzenia było dla nas priorytetem. Kiedy dotarliśmy na miejsce, gdzie miało zostać zamontowane ogrodzenie, na samym początku dokonaliśmy dokładnych pomiarów i sprawdziliśmy, czy na terenie nie znajdują się większe uskoki. Ten element budowy ogrodzenia jest niezwykle ważny, gdyż bez właściwego zmierzenia terenu postawienie ogrodzenia może być znacznie trudniejsze, a wybudowana konstrukcja mogłaby stracić na swojej żywotności. Do miejsca przeznaczenia przetransportowaliśmy więc wszystkie potrzebne elementy i rozpoczęliśmy montaż.
Ogrodzenie frontowe aluminiowe marki Alfen, a konkretnie model Alfen N01 w ral 9006 posłużyło do ogrodzenia bramy wjazdowej. Klient zdecydował się na zbudowanie ogrodzenia panelowego 2D, które charakteryzuje się tym, że przęsła takiego ogrodzenia nie posiadają wytłoczeń. Produktem, który idealnie nadał się do tego zadania, jest ogrodzenie panelowe firmy Konsport w ral 7040. Nasz kontrahent chciał tym samym zyskać trochę prywatności, dlatego też zastosowana została tu taśma maskująca 7040 od firmy Thermoplast. Całość wykonana została w odcieniach szarości i bieli. Wszystkie pozostałe elementy znajdujące się na posesji są właśnie w tych kolorach, w tym również brama garażowa. Poza wykonaniem projektu i montażem ogrodzenia do naszych zadań należało również zainstalowanie napędów. Brama naszego klienta to rodzaj bramy przesuwnej, której jedno skrzydło nachodzi na pozostałe elementy. Do bramy wjazdowej zamontowaliśmy napęd Somfy Elixo 500 24V RTS. Musieliśmy sprawdzić, czy zamówione urządzenie działa prawidłowo, poinstruowaliśmy tym samym naszego klienta, w jaki sposób działa ten mechanizm. Całość instalacji przebiegała bezproblemowo, a to za sprawą naszego wykwalifikowanego zespołu.

Mieszkańców okolic Śląska, którzy chcą zdecydować się na zbudowanie odpowiedniego ogrodzenia, zapewne ucieszy fakt, że to właśnie na tym obszarze przeważnie realizowane są nasze usługi. Jeżeli przypadła Ci do gustu ta realizacja nie czekaj chwili dłużej i skontaktuj się z nami.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Rybnik

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowego aluminiowego marki Alfen
  • Dostawa ogrodzenia panelowego 2d wraz wraz z taśmą Thermoplast
  • Wykonanie ogrodzenia
  • Podłączenie napędu

Zastosowana technologia:

  • Ogrodzenie frontowe aluminiowe marki Alfen N01 w ral 9006
  • Ogrodzenie panelowe 2D firmy Konsport w ral 7040
  • Taśma maskująca 7040 firmy Thermoplast
  • Napęd do bramy Somfy Elixo 500 24V RTS

Ogrodzenie rezydencyjne Konsport Ogrodzenie rezydencyjne Konsport 2 Ogrodzenie rezydencyjne Konsport 3 Ogrodzenie rezydencyjne Konsport 3

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl