Blog chmura tagów
Ogrodzenie panelowe Konsport PP002(P82) - kolejna nasza realizacja w Gliwicach
Ogrodzenie panelowe Konsport PP002(P82) - kolejna nasza realizacja w Gliwicach

Nasza kolejna realizacja wykonywana była przez naszą firmę w Gliwicach. Bardzo często odwiedzamy to miasto podczas naszej pracy. Wielu zadowolonych Klientów poleca Stylowe Ogrodzenia swoim sąsiadom czy rodzinie. Daje nam to jasny sygnał, że swoją pracę wykonujemy najlepiej jak tylko można.

Nasi pracownicy do każdego zadania podchodzą profesjonalnie i to cechuje naszą firmę. Zawsze staramy się doradzić naszemu Klientowi i czasami proponujemy inne rozwiązanie, które będzie lepsze dla niego. Nasza ogromna wiedza i doświadczenie sprawiają, że Inwestorzy chętnie korzystają z naszych podpowiedzi.

Nasza realizacja rozpoczęła się konsultacją z naszym Klientem, podczas której ustaliliśmy warunki współpracy oraz przedstawiliśmy projekt ogrodzenia panelowego wykonany specjalnie dla niego.

Tym razem wybór padł na ogrodzenie firmy Konsport model PP002(P82) w ral 7016, które jest bardzo popularne wśród naszych Klientów. Jest to trwałe ogrodzenie dlatego, że zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz zabezpieczone przed korozją. Ogrodzenie firmy Konsport zostało zastosowane wraz z bramą przesuwną o szerokości wjazdu 5,5 m. Rozwiązanie to zostało zamontowane od frontowej strony domu. Wybrana kolorystka doskonale współgra zresztą otoczenia.

Nasz Klient wybrał także ogrodzenie panelowe o wysokości 1230 mm, które użyliśmy od bocznych i tylnej strony domu. Był to bardzo dobry wybór, który wraz z ogrodzeniem firmy Konsport stworzyło doskonałą kompozycję.

Podmurówka wibroprasowana marki Styrobud dopełniła całość. Zamontowane ogrodzenie na niej jest trwałe i posłuży naszemu Klientowi wiele lat. Nie musi się on obawiać o jej kruszenie czy pękanie, ponieważ wykonana jest z najlepszej jakości betonu oraz dodatkowo wzmocniona prętami żebrowanymi. Wibroprasowanie sprawia, że jest idealnie prosta i jeszcze bardziej wzmocniona poprzez zagęszczenie.

Bardzo ważne, dla naszego Klienta było automatyczne otwieranie bramy. Tutaj wybór padł na napęd do bramy marki Somfy Exlio 500 3S RTS. Napędy tej firmy doskonale sprzedają się na rynku. Są one niezwykle wytrzymałe i bezawaryjne. Dodatkowo posiada on możliwość podłączenia wielu innych akcesoriów, które jeszcze bardziej mogą ułatwić użytkowanie.

Zaproponowaliśmy także naszemu Klientowi zamontowanie słupka Eq nr 1 wraz ze światełkiem oraz skrzynką na listy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dostają dużą ilość listów i chcą, by były one bezpieczne. Skrzynka na listy, która zamontowana jest w słupku Eq nr 1 wyróżnia się elegancją i idealnie współgra z resztą ogrodzenia panelowego.

Nasz Klient był bardzo zadowolony z naszej realizacji. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona naszych Klientów, skontaktuj się z naszą firmą i zobacz, co dla Ciebie przygotujemy.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Gliwice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia
  • Wykonanie ogrodzenia

Zastosowana technologia:

  • Ogrodzenie firmy Konsport model PP002(P82) w ral 7016
  • Brama przesuwna o szerokości wjazdu 5,5m
  • Napęd do bramy marki Somfy Exlio 500 3S RTS
  • Słupek Eq nr 1, światełko + skrzynka na listy
  • Ogrodzenie panelowe o wysokości 1230 mm + podmurówka wibroprasowana marki Styrobud

Brama panelowa ze skrzynką na listy - wykonie Dirox Brama panelowa na podmurówce Styrobud- nasza realizacja Brama panelowa na podmurówce Styrobud- nasza realizcja 2

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl