Blog chmura tagów
Ogrodzenie panelowe 3d w Gliwicach – kolejna udana realizacja naszej firmy
Ogrodzenie panelowe 3d w Gliwicach – kolejna udana realizacja naszej firmy

Czasem nasze realizacje realizowane są w trudnych warunkach, tak było tym razem. Wykonywaliśmy ogrodzenie w Gliwicach u naszego cudownego Klienta, z którym bardzo dobrze nam się współpracowało. To miasto często odwiedzamy podczas naszej pracy.

Nierówny teren oraz umieszczenie gazonów na drodze ogrodzenia skomplikowało trochę naszą pracę. Jednak dla naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych więc i tym razem wykonaliśmy ogrodzenie panelowe na szóstkę.

Naszą realizację rozpoczęliśmy od zobaczenia miejsca, w którym miało zostać wykonane ogrodzenie panelowe wraz z furtką. Klient dokładnie objaśnił nam, czego oczekuje i wymaga od naszej firmy. Po rozmowie z nim, podczas której zaproponowaliśmy kilka ciekawych rozwiązań przystąpiliśmy do wykonania wszelkich niezbędnych pomiarów.

Nasz Klient zdecydował się na panele ogrodzeniowe 3D na wysokości 1,5 m fi 4 mm ral 7016, co było bardzo dobrym wyborem. Naszym zadaniem było dostarczenie paneli wraz furtką oraz podmurówką na posesję Klienta. Nie było to dla nas trudne zadanie, ponieważ posiadamy najlepszy sprzęt, który przystosowany jest do przewozów takich rzeczy. Nie wyobrażamy sobie pracy bez niego.

Gdy wszystkie elementy ogrodzenia panelowego były już na miejscu, nasi pracownicy zaczęli wykonywać pierwsze prace. Podmurówka firmy Styrobud osadzona na stalowych ceownikach to trwałe rozwiązanie, które utrzyma każdą konstrukcję płotu panelowego. Nasze prace przebiegały bardzo sprawnie i szybko. Panele ogrodzeniowe 3D na wysokość 1,5 m o grubości drutu fi 4 mm ral 7016 doskonale sprawdziło się u naszego Klienta. Mogliśmy je w łatwy sposób dostosować w trudno dostępnych miejscach (gazony). Całe ogrodzenie panelowe było szczelne, co jest bardzo ważne.

Dodatkowo zamontowaliśmy furtkę uniwersalną, która doskonale współgra z całością płotu panelowego. Posiada ona zamek, więc nasz Klient może czuć się bezpiecznie.

Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny. Każdy nasz Klient oczekuje czegoś innego, a my staramy się mu pomóc. Podmurówki firmy Styrobud to rozwiązanie, które przyśpiesza naszą pracę, ponieważ wykonujemy ogrodzenie z gotowych elementów. Jeśli zastanawiasz się, czy jest to dobre rozwiązanie dla Ciebie to napisz do nas. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc dobrać Ci odpowiednie panele ogrodzeniowe 3D, które dostępne są u nas w różnych wysokościach.

Stylowe ogrodzenia zapraszają do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne, które potrzebują wykonać szybko i solidnie nowe ogrodzenie panelowe.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Gliwice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia, paneli ogrodzeniowych, podmurówki i furtek
  • Wykonanie ogrodzenia

Zastosowana technologia:

  • Panele ogrodzeniowe 3D na wysokość 1,5 m fi 4 mm ral 7016
  • Podmurowka firmy Styrobud osadzona na stalowych ceownikach
  • Furtka Uniwersalna

Furtka uniwersalna 7016 Ogrodzenie panelowe 3D ral 7016  Ogrodzenie panelowe 3D ral 7016 2

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl