Blog chmura tagów
Realizacja ogrodzenia rezydencyjnego panelowego w Orzeszu
Realizacja ogrodzenia rezydencyjnego panelowego w Orzeszu

Z kolejnego naszego projektu jesteśmy bardzo zadowoleni. Przeprowadziliśmy dla naszego Klienta wszelkie pomiary, dostawę potrzebnych elementów ogrodzeniowych oraz wykonaliśmy jego montaż w Orzeszu. Lubimy swoją pracę, ponieważ nie dość, że robimy to, co potrafimy najlepiej, to jeszcze poznajemy nowe miejsca, które odwiedzamy później prywatnie. Nasza realizacja w mieście Orzesze sprawiła, które znajduje się w województwie śląskim sprawiła, że wróciliśmy tam, aby go zwiedzić.

Wykonaliśmy pomiary, które są nieodłącznym elementem naszej pracy. Nasi specjaliści zawsze wykonują je z najwyższą starannością, ponieważ ich złe wykonanie skutkowałoby wybraniem nieodpowiednich materiałów. Jednak w naszej firmie nigdy się to nie zdarzyło, ponieważ jesteśmy profesjonalistami.

Nasz Klient wybrał ogrodzenie firmy Konsport model PP008(P82) w ral 7016 wraz z bramą uchylną łamaną, która miała długość 4 m. Jest to odpowiedni wybór, kiedy nie jest potrzebna duża brama lub jest mało miejsca.

Naszemu Klientowi zależało na tym, aby nie musieć otwierać bramy ręcznie, więc wybrał również napęd do bramy marki Somfy Ixengo L RTS. Brama otwiera się nie jak większość tradycyjnych bram, lecz jest łamana. Zawsze staramy się dobrać najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta i w tym wypadku brama uchylna łamana 4 m z napędem marki Somdy Ixengo L RTS było czymś, co Klient potrzebował. Nasz Inwestor zyskał możliwość wjazdu na posesje bez potrzeby siłowania się z ciężkimi skrzydłami bramy, co jest bardzo komfortowe.

Naszemu Klientowi zależało także na wbudowanej skrzynce na listy, więc wstawiliśmy słupek Eq nr 1, który znajduje się w naszej ofercie. Jest to doskonałe rozwiązanie, które nie zaburza wyglądu całego ogrodzenia panelowego poprzez zamontowanie tradycyjnej skrzynki na listy. Dodatkowo nasz Klient był spokojny, ponieważ nikt nie może jej uszkodzić, jak mogłoby być w przypadku zamontowania zwykłej skrzynki.

Ogrodzenie Konsport model PP002(p82) w ral 7016 wraz z bramą uchylną łamaną 4 m oraz napędem doskonale ze sobą współgra, a każdy element tego ogrodzenia był przemyślany i dokładnie zaplanowany. Nasz Klient był bardzo zadowolony z naszej realizacji, a jest to dla naszej firmy najważniejsze i motywuje do dalszych realizacji. Inwestor zyskał eleganckie ogrodzenie oraz wygodę, ponieważ nie musi już wysiadać z samochodu, aby otworzyć bramę.

Jeśli jesteś ciekawy, jakie rozwiązanie mamy dla Ciebie, to skontaktuj się z naszymi Doradcami Klienta, którzy są pełni pomysłów i ciekawych, czasem i niekonwencjonalnych rozwiązań, zapraszamy.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Orzesze

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia
  • Wykonanie ogrodzenia

Zastosowana technologia:

  • Ogrodzenie firmy Konsport model PP002(P82) w ral 7016
  • Brama uchylna łamana 4 m
  • Napęd do bramy marki Somfy Ixengo L RTS
  • Słupek Eq nr 1, światełko + skrzynka na listy

Realizacja ogrodzenia panelowego ze skrzynką na listy Realizacja bramy uchylnej Konsport Orzesze Realizacja bramy uchylnej z siłownikami - widok z ogrodu

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl