Blog chmura tagów
Realizacja ogrodzenia panelowego Wiśniowski model Vega w mieście Gierałtowice
Realizacja ogrodzenia panelowego Wiśniowski model Vega w mieście Gierałtowice

Nasza firma wykonuje realizację na całym Śląsku. Jedna z nich odbywała się w Gierałtowicach. Nasz inwestor zdecydował się na kompleksową obsługę. Do naszych działań należało: wykonanie pomiaru, zaprojektowanie ogrodzenia, dostawa oraz wykonanie ogrodzenia panelowego.

Nasza współpraca od samego początku przebiegała książkowo. Klient dokładnie przedstawił nam, czego oczekuje od nas, a my od razu przystąpiliśmy do pracy. Pierwszym krokiem było wykonanie pomiarów, które są niezbędne podczas każdej naszej realizacji ogrodzenia panelowego, jak i betonowego czy frontowego.

Podczas swoich prac zawsze odpowiednio zabezpieczamy teren, na którym pracujemy. Zachowujemy również wszelkie zasady związane z BHP, bo bezpieczeństwo nasze i innych jest dla nas najważniejsze. Nie możemy pozwolić sobie na żaden błąd.

Kolejnym krokiem było dostarczenie elementów ogrodzeniowych do Klienta. Nasi pracownicy nie mieli z tym żadnego problemu, ponieważ wykonujemy przewozy towarów codziennie. Elementy ogrodzeniowe są zawsze zabezpieczane w odpowiedni sposób, aby uniknąć ich uszkodzenia podczas transportu.

Nasz Klient wybrał dla siebie ogrodzenie panelowe marki Wiśniowski model Vega 2D w kolorze szarym jasnym ral 7040. Dodatkowo zdecydował się na furtkę Gardia Light w kolorze HI.02 Moder Maroon. Wspaniała kompozycja szarości oraz ciekawego odcienia furtki sprawiły, że ta realizacja wyróżniała się pośród innych ogrodów znajdujących się w pobliżu.

Podczas naszych prac wykorzystaliśmy także podmurówkę wibroprasowaną firmy Styrobud osadzoną na ceownikach. Zastosowanie w niej najwyższej jakości betonu oraz dodatkowe wzmocnienie poprzez użycie prętów żebrowanych czyni ją odporną na ciężkie czynniki zewnętrzne.

Każdy etap naszej pracy jest bardzo ważny. Nasi specjaliści są uważani za jednych z najlepszych w naszym regionie. Dokładamy zawsze wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni z efektów naszej pracy. Dla nam montaż bram, furtek czy napędów to codzienność, ale mimo do każdego zlecenia przygotowujemy się wcześniej, aby nic nie było nas w stanie zaskoczyć. Jesteśmy liderem w sprzedaży ogrodzeń, jak i pośród firm, które zajmują się montażem.

Już dziś zaufaj profesjonalnej firmie, która zajmie się realizacją Twojego ogrodzenia w sposób kompleksowy. Wykonamy dla Ciebie projekt ogrodzenia, doradzimy najlepsze rozwiązanie i napęd do Twojej bramy, który posłuży Ci wiele lat. Stylowe Ogrodzenia to firma, z którą warto nawiązać współpracę, napisz do nas i sprawdź jakie ciekawe rozwiązanie Ci zaproponujemy.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Gierałtowice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia
  • Wykonanie ogrodzenia

Zastosowana technologia:

  • Ogrodzenie panelowe marki Wiśniowski model Vega 2D w kolorze szarym jasnym ral 7040
  • Furtka Gardia Light w kolorze HI.02 Modern Maroon
  • Podmurowka wibroprasowana firmy Styrobud osadzona na ceownikach

Furtka Gardia Light w kolorze Modern Maroon Furtka Gardia Light w Kolorze Modern Maroon 2 Ogrodzenie panelowe Wiśniowski model Vega Ogrodzenie panelowe Wiśniowski model Vega 2

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl