Blog chmura tagów
Ogrodzenie panelowe na podmurówce wibroprasowanej Gliwice- StyloweOgrodzenia.pl
Ogrodzenie panelowe na podmurówce wibroprasowanej Gliwice- StyloweOgrodzenia.pl

Często swoją pracę wykonujemy w Gliwicach, mieście województwa śląskiego. Nasze realizacje podobają się innym osobą, które akurat przechodzą i proszą o dane do naszej firmy. Nasza praca zawsze przebiega sprawnie, szybko oraz zostawiamy porządek po sobie i to właśnie dlatego tak wiele osób wybiera naszą firmę – Stylowe Ogrodzenia.

Nasza praca rozpoczęła się od telefonu naszego Klienta, który był zainteresowany ogrodzeniem panelowym. Nasz pracownik przedstawił rozwiązania, a Inwestor wybrał jedno z nich. Ogrodzenie ma wiele zadań i ważne, żeby spełniało je wszystkie. Naszemu Klientowi zależało na bezpieczeństwie, zmniejszeniu hałasu oraz zapewnieniu sobie komfortu podczas odpoczynku w ogrodzie. Nasze ogrodzenia panelowe doskonale spełniło te wymagania.

Nasi pracownicy przygotowali wszelkie potrzebne materiały, które zostały załadowane na nasze samochody, zabezpieczone i przewiezione do Klienta.

Inwestor wybrał panele frontowe firmy Konsport model Żaluzja PS 004 o wysokości 1,5 m wraz z furtką wejściową. Dzięki temu zyskał zabezpieczenie przed wiatrem, niepożądanym wejściem osób trzecich oraz ochronę przed wzrokiem przechodniów, czyli to na czym mu zależało.

Całość została zamontowana na podmurówce wibroprasowanej firmy Styrobud osadzonej na stalowych ceownikach, dzięki czemu cała konstrukcja była solidna.

Dodatkowo nasz Inwestor zdecydował się na bramę przesuwną 4-metrową wraz z napędem firmy Somfy Elixo model 500 3s rts. Często nasi Klienci pytają nas, czy brama przesuwna 4 m będzie dla nich wystarczająca. Wszystko zależy od drogi wjazdowej na posesję. Jeśli jest ona szeroka, to tak krótka brama jest odpowiednia i nie trzeba wykonywać szerszej.

Furtka ogrodzeniowa wejściowa, która wybrał nasz Klient, posiada zamek i komplet kluczy, co jeszcze bardziej zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Całość naszej pracy zawsze jest kończona sprzątaniem wszelkich narzędzi oraz śmieci. Dbamy o swoje miejsce pracy i chcemy, żeby nasz Klient był z nas w pełni zadowolony.

Jeśli interesuje Cię ogrodzenie panelowe firmy Konsport model Żaluzja wraz z furtką oraz bramą przesuwną wraz z napędem, ale nie wiesz, jaki jest jego koszt, to skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy wykonają dla Ciebie wycenę materiałów oraz montażu. Pomożemy Ci także dobrać odpowiednią wielkość bramy wjazdowej, aby była jak najlepiej przystosowana do Twoich potrzeb. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. Sprawdź już dziś, jak możesz odmienić swoje otoczenie poprzez nowe ogrodzenie panelowe.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Gliwice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport,
  • Wykonanie ogrodzenia,

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model Żaluzja PS 004 wysokość 1,5 m
  • Podmurówka wibroprasowana firmy Styrobud osadzona na stalowych ceownikach
  • Napęd firmy Somfy Elixo 500 3s rts
  • Brama przesuwna 4 m
  • Furtki ogrodzenia wejściowe

Wykonanie ogrodzenia panelowego model Żaluzja w Gliwicach Ogrodzenie Konsport Żaluzja z furtką realizacja Gliwice

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl