Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne Konsport model Żaluzja w Gliwicach - realizacja naszej firmy
Ogrodzenie rezydencyjne Konsport model Żaluzja w Gliwicach - realizacja naszej firmy

Nasza realizacja, która wymagała od nas wiele pracy i umiejętności wykonana była w Gliwicach. Jest to miasto na Śląsku z pięknymi zabytkami i fontannami. Warto również wspomnieć o cudownym rynku, który sprawia, że wiele osób chce zamieszkać właśnie w tym mieście.

Po rozmowie z naszym Klientem przystąpiliśmy do wykonania wszelkich niezbędnych pomiarów. Jest to bardzo ważny etap naszej pracy, ponieważ nie możemy sobie pozwolić na żaden błąd. Dokładny pomiar sprawi, że nie będzie żadnych problemów podczas wykonywania ogrodzenia panelowego.

Nasz inwestor w tym wypadku wybrał panele frontowe firmy Konsport model Żaluzja PS 004 o wysokości 1,5 m. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą trwałego rozwiązania na wiele lat. Panele ogrodowe firmy Konsport są wykonane z blachy profilowanej ocynkowanej oraz są malowane proszkowo, co sprawia, że są one odporne na czynniki zewnętrzne i będą się pięknie prezentować przez cały czas.

Podczas tej realizacja została wykonana podmurówka wibroprasowana firmy Styrobud osadzona na stalowych ceownikach czasem inaczej nazywana płytą cokołową. Są to gotowe elementy betonowe, które stanowią nieodłączny element estetycznego ogrodzenia. Podmurówka wibroprasowana firmy Styrobud jest bardzo trwała i wykonana z betonu najwyższej jakości. Wibroprasowanie sprawia, że podmurówka jest jeszcze bardziej wytrzymała oraz odporna na przeciążenia.

Dodatkowo nasz Klient zdecydował się na napęd firmy Somfy Elixo 500 3s rts. Jest to doskonały wybór. Napęd ten jest bardzo cichy oraz posiada możliwość podłączenia z zasilaniem słonecznym, co jest bardzo przydatne w przypadku miejsc, gdzie nie ma możliwości podłączenia do zasilania 230 V.

Nasz inwestor zdecydował się także na bramę, która również była z firmy Konsport. Całość idealnie się prezentowała. Brama przesuwna 5 m została połączona z napędem Somfy Elixo 500 3s rts, a nasz Klient został przeszkolony, jak należy jej używać.

Nie zabrakło także furtki wejściowej firmy Konsport. Nasz Klient był bardzo zadowolony z naszej realizacji, a to dla nas jest najważniejsze. Zawsze staramy się opracować plan działania, żeby prace związane z wykonaniem ogrodzenia panelowego, jak i każdego innego przebiegały sprawnie i bez problemów.

Jeśli marzysz o nowym płocie panelowym jednak nie wiesz, jaki wybrać, napisz do nas. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie, które posłuży Ci wiele lat. Stylowe Ogrodzenia pomogą zrealizować Twoje marzenia o nowym płocie, zapraszamy.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Gliwice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport
  • Wykonanie ogrodzenia

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model Żaluzja PS 004 wysokość 1,5 m
  • Podmurowka wibroprasowana firmy Styrobud osadzona na stalowych ceownikach
  • Napęd firmy Somfy Elixo 500 3s rts
  • Brama przesuwna 5 m
  • Furtki ogrodzenia wejściowe

 

Ogrodzenie panelowe Konsport Żaluzja 1 Ogrodzenie panelowe Konsport Żaluzja 2 Ogrodzenie panelowe Konsport Żaluzja 3 Ogrodzenie panelowe Konsport Żaluzja 4

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl