Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne w Ożarowice – kolejna doskonała realizacja naszej firmy
Ogrodzenie rezydencyjne w Ożarowice – kolejna doskonała realizacja naszej firmy

Ożarowice to miejsce naszej kolejnej realizacji. Malownicza, mała wioska, która znajduje się w województwie śląskim, przyciąga spokojem i ciszą, której często brakuje w miejskim zgiełku. Nasz Klient od samego początku wiedział, czego chce. Stworzyliśmy projekt ogrodzenia, który został przez niego zaakceptowany.

Wykonaliśmy wszelkie niezbędne pomiary, a było ich naprawdę dużo. Po skompletowaniu wszystkich potrzebnych materiałów przewieźliśmy je do Klienta i rozpoczęliśmy pracę na miejscu. Zostały zastosowane bloczki firmy Joniec Horizon Marengo, które uzupełnione zostały przez ogrodzenie firmy Konsport model PS004 w ral 7016. Całość wyglądał wyśmienicie.

Nasza praca przebiegała sprawnie i bez żadnych komplikacji. Zawsze dbamy o zasady bezpieczeństwa podczas prac, ponieważ nie chcemy nikogo narazić na niebezpieczeństwo.

Musieliśmy także obudować skrzynki na prąd oraz gaz, które znajdowały się w linii ogrodzenia. Jednak nie był to dla nas żaden problem, a zastosowanie bloczków firmy Joniec Horizon Marengo ułatwiło nam pracę.

Nasz Klient zdecydował się także na napęd do bramy marki Somfy Elixo 500 3S IO, który wygląda bardzo elegancko i doskonale pasuje do reszty ogrodzenia. Napęd gotowy jest do pracy od razu po jego zamontowaniu. Pozwala na otwarcie bramy 3 m nawet w 15 sekund. Napęd Somfy Elixo 500 3S IO jest również dostosowany do połączenia z zasilaniem słonecznym, jest do znakomite rozwiązanie w przypadku, gdy nie można zastosować tradycyjnego zasilania 230 V.

Ogrodzenie firmy Konsport model PS004 w ral 7016 dało naszemu Klientowi poczucie bezpieczeństwa oraz większą prywatność we własnym ogródku. Dzięki jego wykorzystaniu nie musi obawiać się ciekawskich spojrzeń przechodniów.

Bloczki firmy Joniec Horizon Marengo wraz z ogrodzeniem Konsport dało znakomite połączenie, które wyróżniało się na tle innych ogrodzeń w Ożarowicach. Tego oczekiwał od nas nasz Klient i to otrzymał, ponieważ uwielbiamy spełniać założenia innych.

Chcesz, aby Twoje ogrodzenie przyciągało wzrok innych? Napisz do nas, a my zaprojektujemy dla Ciebie ogrodzenie Twoich marzeń, które zwróci uwagę każdego. Lubimy niekonwencjonalne połączenia i nie boimy się ich przedstawiać naszym Klientom, którzy najczęściej są pozytywnie zaskoczeni danym zestawieniem. Stylowe Ogrodzenia to firma, która wykona dla Ciebie każdy rodzaj ogrodzenia: panelowy, siatkowy, frontowy czy betonowy. Możemy także zaskoczyć Cię niecodziennym rozwiązaniem, sprawdź jak dobrzy jesteśmy w tym co robimy!

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Ożarowice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia
  • Wykonanie ogrodzenia

Zastosowana technologia:

  • Bloczki firmy Joniec Horizon Marengo
  • Ogrodzenie firmy Konsport model PS004 w ral 7016
  • Napęd dobramy marki Somfy Elixo 500 3S IO

 

Ogrodzenie panelowe Konsport model PS004 Ogrodzenie panelowe Konsport model PS004 2 Ogrodzenie panelowe Konsport model PS004 3 Ogrodzenie panelowe Konsport model PS004 4

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl