Blog chmura tagów
Wykonanie ogrodzenia panelowego Dirox 2D w Gliwicach
Wykonanie ogrodzenia panelowego Dirox 2D w Gliwicach

Każda realizacja jest inna i wymaga użycia innych narzędzi oraz rozwiązań. Po raz kolejny odwiedziliśmy Gliwice. Nasz Klient potrzebował wykonać ogrodzenie panelowe. Było to dla nas nie lada wyzwanie, ponieważ potrzebne było go aż 150 mb. Jednak dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i swoją pracę wykonaliśmy bardzo szybko i rzetelnie.

Naszą pracę rozpoczęliśmy od projektu dla naszego Klienta. Następnie dostarczyliśmy wszelkie niezbędne materiały. Nasz sprzęt dostosowany jest do przewozu nawet tak dużej ilości ogrodzenia panelowego z podmurówką 200 mm oraz potrzebnymi narzędziami do naszej pracy.

Ogrodzenie panelowe 2D marki Dirox na wyskość 1430 mm wykonane jest z twardego drutu, który jest odporny na korozję. Malowanie proszkowe zwiększa jego żywotność do wielu lat.

Teren, na którym wykonywaliśmy montaż ogrodzenia panelowego wraz z podmurówką był dość wymagający. Nierówna powierzchnia oraz duża ilość drzew blisko ogrodzenia nieznacznie utrudniły nam pracę. Jednak nasi specjaliści dali sobie świetnie radę. Jak zawsze działali zgodnie z planem ustalonym wcześniej, aby czas wykonania ogrodzenia panelowego 2D marki Dirox był jak najkrótszy, a nasz Klient zadowolony.

Po zamontowaniu ogrodzenia panelowego 2D marki Dirox o długości 150 mb nasi pracownicy jeszcze raz dokładnie wszystko sprawdzają. Ważne jest, aby wszystkie obejmy były odpowiednio dokręcone i zabezpieczone.

W przypadku tego ogrodzenia było również bardzo dużo załamań, nie był to tradycyjny kwadrat do ogrodzenia, jak to się najczęściej zdarza. Jednak nie był to dla nas żaden problem. Spotykamy się dość często z tym, że firmy niechętnie podejmują się pracy w takich warunkach. Dla nas jednak każde zlecenie jest ważne i wykonujemy je bez problemu.

Po skończonych pracach związanych z wykonaniem ogrodzenia panelowego wraz z podmurówką 200 mm przystąpiliśmy do jeszcze jednego etapu naszych prac – sprzątania. Nasi pracownicy zawsze zostawiają za sobą porządek i dbają, aby nie pozostawić po sobie żadnych śmieci ani narzędzi. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ pozytywnie wpływa na wizerunek naszej firmy.

Nie wiesz jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie? Czy wiesz, że nasi specjaliści mogą wykonać dla Ciebie pomiar i projekt jeszcze przed zakupem ogrodzenia panelowego? Zapoznaj się z naszą ofertą furtek, podmurówek czy słupków wraz z oświetleniem oraz skrzynką na listy. Jesteśmy pewni, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, zapraszamy na naszą stronę internetową.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Gliwice

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia
  • Wykonanie ogrodzenia

Zastosowana technologia:

  • Ogrodzenie panelowe 2D marki Dirox na wysokość 1430 mm + podmurówka 200 mm
  • Ilośc ogrodzenia 150 mb

   Ogrodzenie panelowe 2d Dirox z podmurówką Ogrodzenie z podmurówką Dirox 2d w Gliwicach

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl