Blog chmura tagów
Ogrodzenie rezydencyjne i jego montaż w Rybniku - przykładowa realizacja
Ogrodzenie rezydencyjne i jego montaż w Rybniku - przykładowa realizacja

Ogrodzenie rezydencyjne i jego montaż w Rybniku - przykładowa realizacja

Firma StyloweOgrodzenia zajmuje się montażem ogrodzeń na terenie całego województwa śląskiego. Dlatego też często zdarzają się nam klienci z Rybnika. Inwestor wybrał naszą firmę ze względu na renomę, jaką posiadamy w tym mieście. Z tego projektu ogrodzenia jesteśmy szczególnie zadowoleni, gdyż udało nam się sprostać wszystkim wymaganiom klienta. Inwestorowi zależało między innymi na tym, abyśmy odpowiednio zaadaptowali domofon, by ten mógł zostać zainstalowany w ogrodzeniu. Na początku naszej pracy po otrzymaniu zlecenia musieliśmy udać się we wskazane miejsce, które miało być ogrodzone. Pierwszą czynnością było dokonanie dokładnych pomiarów miejsca przeznaczonego na budowę. Umożliwiło nam to stworzenie odpowiedniego projektu. Po określeniu uwarunkowania terenu mogliśmy przystąpić do dalszej pracy. Na teren budowy dostarczyliśmy wszystkie potrzebne materiały w tym części do ogrodzenia frontowego firmy Konsport, które posiadamy w naszym asortymencie. Nie stanowiło to dla nas zbytniego kłopotu, a montaż przebiegał szybko i bez większych problemów.

Jeżeli chodzi o wjazd na posesję, postawiliśmy tu na sprawdzone rozwiązania. Brama wjazdowa to model firmy Konsport PS004 Żaluzja. Nasz inwestor również zażyczył sobie, aby zainstalować do tego odpowiednią automatyzację bramy. W tym celu użyliśmy więc napędu do bramy od firmy Somfy Elixo 500 24V RTS. Dzięki temu zamykanie i otwieranie bramy stało się jeszcze bardziej komfortowe. Całą potrzebną elektronikę do automatyzacji bramy podłączyliśmy klientowi oraz poinstruowaliśmy go jak z niej korzystać. Kolejnym postawionym przed nami zadaniem było zaadaptowanie domofonu, który dostarczył inwestor do powstałego już ogrodzenia. Do tego celu posłużył nam słupek multimedialny EQ numer 1, który został zamontowany przy bramie. To w nim właśnie umieszczony został domofon i cała potrzebna do jego funkcjonowania elektronika. Słupek oraz pozostałe elementy ogrodzenia zostały wykonane w jednym kolorze, co nadało konstrukcji spójnego wyglądu.

Jeżeli jesteś mieszkańcem województwa śląskiego i również chciałbyś skorzystać z naszej oferty i ogrodzić się w sposób estetyczny i funkcjonalny, to skontaktuj się z naszym biurem. Pomożemy Ci dostosować odpowiednie rozwiązania dla Twojej posesji. Nasi doradcy wybiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązania, które idealnie spełnią swoje zadanie. Dla naszej firmy nawet najtrudniejsze projekty są możliwe do zrealizowania. Zapraszamy więc do kontaktu z nami!

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Rybnik

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowaie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowego marki konsport
  • Wykonanie ogrodzenia
  • Podłączenie napędy

Zastosowana technologia:

  • Brama przesuwna i furtka Konsport model PS004 żaluzja
  • Słupek multimedialny EQ nr 1, (adaptacja domofonu dostarczonego przez inwestora)
  • Napęd do bramy Somfy Elixo 500 24V RTS

Ogrodzenie rezydencyjne Konsport Ogrodzenie rezydencyjne Konsport 2 Ogrodzenie rezydencyjne Konsport 3 Ogrodzenie rezydencyjne Konsport 4 Ogrodzenie rezydencyjne Konsport 5

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl