Blog chmura tagów
Montaż ogrodzenia rezydencyjnego w Orzeszu
Montaż ogrodzenia rezydencyjnego w Orzeszu

Montaż ogrodzenia rezydencyjnego w Orzeszu

Orzesze to jedno z miast, którego mieszkańcy często korzystają z naszych usług. Nasza firma realizuje projekty na terenie całego województwa śląskiego, toteż ta malownicza miejscowość znajduje się w obrębie naszych działań. Po kontakcie z Klientem wiedzieliśmy już wstępnie, czego będzie on oczekiwał od konstrukcji ogrodzenia. Po otrzymaniu zlecenia szybko przystąpiliśmy więc do działania. Do wykonania ogrodzenia rezydencyjnego u naszego inwestora wymagane było najpierw dokonanie pomiarów miejsca, które przewidziane zostało do jego budowy. Jest to niezwykle ważne, gdyż podczas tego uzyskaliśmy wszystkie potrzebne wymiary do montażu przyszłego ogrodzenia, jak i również zmierzyliśmy nachylenie i nierówność terenu, na którym został on zbudowany. Później przetransportowaliśmy wszystkie potrzebne elementy na miejsce budowy. Do zbudowania ogrodzenia frontowego posłużyły nam produkty marki Konsport. Żeby utwardzić i usztywnić całość konstrukcji została tu uprzednio wykonana podmurówka betonowa wibroprasowana firmy Styrobud charakteryzująca się wyjątkowo płaską powierzchnią oraz wzmożoną wytrzymałością. Następnie wskazany teren został ogrodzony za pomocą ogrodzenia frontowego firmy Konsport a konkretnie modelu PP002 (P82).

Zamontowana tu została również nietypowa opcja, jeżeli chodzi o frontową stronę domu, a mianowicie brama składana harmonijna o długości 4 metrów. W przypadku mniejszych posiadłości jest to idealna długość, aby samochód mógł swobodnie wjechać na posesję. Kolor i kształt bramy idealnie harmonizuje z pozostałymi elementami ogrodzenia, tworząc spójną całość. Inwestor chciał również, aby otwierała się ona automatycznie, dlatego też zamontowaliśmy tu specjalny napęd do bramy uchylnej Ixengo L 24V RTS. Mechanizm ten pojawił się po dwóch stronach bramy, a to ze względu na to, że jej elementy składają się do środka, dzięki czemu inwestor mógł zaoszczędzić trochę miejsca.

Jeżeli spodobała Ci się ta realizacja i chciałbyś również u siebie posiadać podobne ogrodzenie rezydencyjne oraz bramę żaluzjową, a także jesteś mieszkańcem województwa śląskiego, to koniecznie skorzystaj z naszych usług! W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów renomowanych marek, które pomogą Ci postawić ogrodzenie Twoich marzeń. Nasze bogate doświadczenie oraz dostęp do najlepszych produktów do budowania ogrodzeń sprawiają, że jesteśmy liderem w swoim fachu. Żeby skontaktować się z naszą firmą, mogą Państwo to zrobić drogą mailową, telefoniczną, a także poprzez skorzystanie z formularza na naszej stronie internetowej.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Orzesze

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowaie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowego marki konsport
  • Wykonanie ogrodzenia
  • Podłączenie napędy

Zastosowana technologia:

  • Ogrodzenie frontowe firmy Konsport model PP002(P82)
  • Brama składana harmonijna 4 m
  • Podmurowka betonowa wibroprasowana firmy styrobud
  • Napęd do bramy uchylnej Ixengo L 24V RTS

Ogrodzenie rezydencyjne Konsport Ogrodzenie rezydencyjne Konsport 2 Ogrodzenie rezydencyjne Konsport 3 Ogrodzenie rezydencyjne Konsport 4 Ogrodzenie rezydencyjne Konsport 5

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl