Blog chmura tagów
Ogrodzenie panelowe 3D w Rybniku – montaż naszej firmy.
Ogrodzenie panelowe 3D w Rybniku – montaż naszej firmy.

Pomiar i projekt uzgodnione zostały z klientem, biorąc pod uwagę osobiste preferencje właściciela rezydencji. Klient zdecydował się na ogrodzenie panelowe 3D z pręta o grubości fi 4 mm, oraz z podmurówką kasetonową o wysokości 20 cm. Dla stabilności konstrukcji zastosowano słupki 40x60 mm o długości 2 m oraz betonowe łączniki.

Ze względu na ukształtowanie terenu prace wymagały dokładnych pomiarów oraz skrupulatnego planowania rozmieszczenia słupków. Parcela należąca do inwestora charakteryzowała się różnicami w wysokości gleby, dlatego też zdecydowano się na utworzenie spadków, które pozwoliły na estetyczne wykonanie całości ogrodzenia. Uskoki wykonane zostały w równych wysokościach, tak, by nie zaburzać spójności ogrodzenia i prezentować się symetrycznie. Tutaj warto zauważyć, że ogrodzenie panelowe 3D będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku każdego rodzaju terenu. Górzyste tereny, grząski grunt czy też piaskowe podłoże nie stanowią przeszkody dla zastosowania takiej formy ogrodzenia. Spadki terenu w przypadku tego rodzaju ogrodzeń nie są problematyczne, a ogrodzenie w dalszym ciągu będzie prezentować się bardzo dobrze.

Nasza firma wykonywała ogrodzenia panelowe w Rybniku wielokrotnie, stąd też wiedzieliśmy z jaką glebą mamy do czynienia. Zastosowano wiertnicę, która w szybkim czasie pozwala na wykonanie odpowiedniej wielkości dziur pod słupki. Słupki zabetonowano, następnie nałożono łączniki, podmurówki i panele ogrodzeniowe 3D. Następnie, po zakończeniu montażu nasi pracownicy zadbali o porządek w miejscu wykonywanej pracy i oddali ukończoną inwestycję w ręce właściciela. Kompleksowe wykonanie usługi projektowej i montażu ogrodzenia panelowego przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Klient był usatysfakcjonowany wykonanym ogrodzeniem oraz profesjonalizmem monterów.

Ogrodzenia panelowe z montażem to wygodna opcja dla osób ceniących sobie estetykę, dokładność i krótki czas realizacji. Panele ogrodzeniowe 3D są doskonałym wyborem dla osób, które oczekują od ogrodzenia bezpieczeństwa, nienagannego wyglądu oraz nowoczesnej formy. Nieruchomość ogrodzona panelami 3D zyska niepowtarzalny styl i idealnie wpasuje się w najnowsze trendy.

Ogrodzenia z montażem w miejscowości Rybnik, ale i na całym Śląsku wykonujemy od wielu lat. Dla przykładu mogą Państwo obejrzeć zdjęcia z realizacji dostępne na naszej stronie internetowej. Jeśli nie mają Państwo własnej koncepcji na ogrodzenie swojej posesji - zapraszamy do kontaktu! Nasi doradcy i specjaliści z zakresu ogrodzeń pomogą stworzyć idealną oprawę jaką jest ogrodzenie z paneli 3D.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Rybnik

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia paneli, podmurówki
  • Wykonanie ogrodzenia panelowe 3d wraz z podmurówką.

Zastosowana technologia:

  • Panele ogrodzeniowe 3D z pręta fi 4mm
  • Słupki 40x60 mm o długości 2 m
  • Podmurówka kasetonowa o wysokości 20 cm
  • Łączniki betonowe

 ogrodzenie rybnik2 ogrodzenie dirox

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl