Blog chmura tagów
Wykonanie montażu bramy wjazdowej Wiśniowski w Bojszowie - realizacja naszej firmy
Wykonanie montażu bramy wjazdowej Wiśniowski w Bojszowie - realizacja naszej firmy

Każdy marzy o pięknym i funkcjonalnym ogrodzeniu, a nasza firma sprawia, że te pragnienia zostają spełnione. Nasz kolejny Klient mieszkał w Bojszowie, czyli małej wsi znajdującej się w województwie śląskim. Piękne krajobrazy zachwycają każdego, kto choć raz odwiedzi to miejsce. My również się w nich zakochaliśmy.

Naszą pracę rozpoczęliśmy od ustalenia warunków współpracy z naszym inwestorem. Od samego początku wiedzieliśmy, że będzie ona przebiegać wzorowo. Klient wiedział czego chce, a my zrealizowaliśmy jego plan najlepiej jak potrafimy.

Wykonaliśmy wszelkie niezbędne pomiary, a następnie przygotowaliśmy potrzebne materiały. Naszym zadaniem było zamontowanie bramy marki Wiśniowski. Nasi pracownicy wykonali jej transport Klienta bezproblemowo.

Brama wjazdowa marki Wiśniowski model AW.10.103 w ral 6005 to doskonały wybór dla osób, które cenią niepowtarzalny wygląd i niezwykłą trwałość. Brama ta wykonana jest z kształtowników zamkniętych oraz blach perforowanych. Dodatkowo zabezpieczona jest ona przed korozją, co sprawia, że jest tak wytrzymała na czynniki zewnętrzne. Wybierając bramę Wiśniowski model AW.10.103 w ral 6005 zyskujesz 10 lat gwarancji. Nasza praca przebiegła sprawie i szybko, ponieważ każdy z naszych pracowników zawsze wie co ma robić i robi to zawsze z pełnym zaangażowaniem.

Dodatkowo nasz Klient wybrał zintegrowany napęd Awso 2018 pro z listwą bezpieczeństwa. Montaż oraz podłączenie przebiegło bez żadnych problemów. Wybranie odpowiedniej bramy wjazdowej jak bardzo ważne, jeśli chcemy zwiększyć swoją wygodę, warto również zdecydować się na napęd, który umożliwi jej otwieranie i zamykanie bez potrzeby wysiadania z pojazdu.

Brama wjazdowa marki Wiśniowski model AW.10.103 w ral 6005, która została zamontowana u naszego Klienta doskonale współgra z ogrodzeniem, które również jest w tym samym kolorze – Hi Deep Green. Ważne jest dobre przemyślenie bramy wjazdowej przed zakupem, aby pasowała do ogrodzenia, które już jest wykonane.

Zainstalowany napęd Awso 2018 pro z listwą bezpieczeństwa sprawił, że nasz Klient był bardzo zadowolony z realizacji. Wybierając ten rodzaj napędu, zyskał szybkie oraz ciche otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem ogrodzeń panelowych oraz ich montażem od lat. Nasze doświadczenie sprawia, że w wielu kwestiach możemy zaproponować innowacyjne rozwiązania dla naszych Klientów. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z wiodącą firmą na rynku w branży ogrodzeń to już dziś napisz do nas i sprawdź jakie rozwiązanie znajdziemy dla Ciebie.

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Bojszów

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie bramy
  • Dostawa bramy marki Wiśniowski
  • Montaż bramy wraz z automatyką

Zastosowana technologia:

  • Brama wjazdowa marki Wiśniowski model AW.10.103 w ral 6005
  • Zintegrowany napęd AWso 2018 pro + listwa bezpieczeństwa

Brama wjazdowa Wiśniowski Hi Deep Green Brama wjazdowa Wiśniowski Hi Deep Green 2 Brama wjazdowa Wiśniowski Hi Deep Green 3

Blog kategorie
więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl