Ogrodzenia betonowe Joniec 0
Ogrodzenia betonowe Joniec

Ogrodzenia modułowe Joniec – klasyczna elegancja

Ogrodzenia betonowe Joniec to sprawdzony sposób na zabezpieczenie terenu. Dobrze spełnią swoją funkcję zarówno jako ogrodzenie prywatnych posesji, jak i budynków instytucji czy siedzib firm.

 

W naszej ofercie znajdziesz trzy warianty ogrodzeń modułowych – ROMA Classic, ROMA Horizon oraz ROMA Perfect. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować wygląd ogrodzenia do dachówek, stolarki okiennej i innych elementów posesji.

Białe bloczki Roma Horizon

[product id="1230, 1237"]

Sprawny montaż

Ogrodzenia modułowe charakteryzują się łatwym montażem. Jednakże wymaga  prawidłowego stosowania się do instrukcji  montażu i wykonania dostarczonego przez producenta.  Gotowe rozwiązania znacznie przyspieszają budowę całej konstrukcji. Bloczki dają Ci wiele możliwości. Możesz wykonać z nich podmurówkę, słupki, ale także zabudowany mur, który będzie skutecznie chronił Twój teren przed spojrzeniami przechodniów i wstępem niepożądanych osób.

 

Nero bloczki Roma Horizon

[product id="1228, 1218"]

Także do architektury ogrodowej

Bloczki Joniec doskonale sprawdzą się nie tylko jako ogrodzenie posesji. Klasyczny wygląd doskonale pasuje do kompozycji roślinnych – możesz je zatem z powodzeniem zastosować w charakterze donic, murków oporowych, zabezpieczenia skarp  lub dookoła klombów.

 

Grafit bloczki Roma Horizon

[product id="1229, 1238"]

Komentarze do wpisu (0)

więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl