Gotowe ogrodzenia – jak szybko ogrodzić posesję? 0
GOTOWE OGRODZENIA – jak szybko ogrodzić posesję?

GOTOWE OGRODZENIA – jak szybko ogrodzić posesję?

Każdy, kto stanął przed wyzwaniem, jakim jest postawienie ogrodzenia, wie że jest wiele aspektów które trzeba rozwiązać. Do rozpatrzenia mamy kilka możliwości.

 

Po pierwsze: ogrodzenie panelowe

Wśród rozwiązań pozwalających szybko ogrodzeń posesję jest ogrodzenie panelowe w zależności o rodzaju ogrodzenia składają się z takich elementów jak  słupki ogrodzeniowe, obejmy do paneli, prefabrykowane panele, podmurówki, panele zgrzewane 3d lub panele płaskie 2d. Są to tzw. gotowe ogrodzenia metalowe wykonane z wysokiej jakości prętów zabezpieczonych antykorozyjnie poprzez cynkowanie i malowanie proszkowo.

Doskonale wiemy że wyliczenie ogrodzenia panelowego przysparza nie lada problemu, dlatego przygotowaliśmy całą serię konfiguratorów które obliczą koszt takiego ogrodzenia. Do wybory są kalkulatory ogrodzeń dla wysokości paneli 1230 mm ,1530 mm oraz 1730 mm. Przygotowaliśmy również konfiguratory dla ogrodzeń panelowych z podmurówką dla wysokości całkowitej. 1450 mm oraz 1750 m. W każdym z tych rozwiązań dostępne są różne rozwiązania techniczne gdzie można wybrać kolor ogrodzenia panelowego, ilość słupów narożnych i końcowych.

Po drugie: ogrodzenie z siatki

Tradycyjna siatka pleciona była już wytarzana ponad 100 lat temu i przetrwała po dzisiejsze czasy co świadczy o jej uniwersalności i niepowtarzalnym charakterze.  Siatka pleciona metalowa wyróżnia się łatwym montażem dzięki zastosowaniu gotowych zestawów montażowym które w znaczymy stopniu ułatwiają zamontowanie drutu naciągowe, przymocowanie siatki do słupów narożnych i końcowych.

Ogrodzenie siatki metalowej jest najtańszym rozwiązań dostępnym, mocniejsze odmiany siatki tego typu używa się do zabezpieczenia również dużych obszarów przemysłowych, lotnisk i terenów wojskowych.

Mnogość akcesoria może przerazić przy próbie zebrania listy potrzebnych akcesoriów siatkowych dlatego w naszych konfiguratorach zostało to bardzo uproszczenia i do wyboru jest tylko długość ogrodzenia oraz ilość słupów z dwoma i jedną podporą.

W zestawienie z innymi elementami.

Siatka ogrodzeniowa czy panele ogrodzeniowe to nie wszystko czego potrzeba. By powstało ogrodzenia muszą zostać zamontowane do słupów przy dedykowanych obejm, śrub, opasek itp. Dlatego to wszystko znajdziesz w nasz gotowych zestawach z wbudowanym konfiguratorem.

Warte uwagi są również furtki i bramy przeznaczone dla paneli ogrodzeniowych jak również siatki plecionej. Dobrze jest wybierać te elementy aby stanowiły spójną całość. Powinny być wykonane z tego samego materiału i utrzymane w tym samym stylu. W przeciwnym razie będą nie tylko nieestetyczne, ale mogą sprawiać trudności podczas montażu.

Komentarze do wpisu (0)

więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl