Nowe produkty do serwisowania bram 0
Nowe produkty do serwisowania bram

Pragniemy poinformować , że z dniem dzisiejszym wprowadziliśmy do oferty dwa nowe produkty tj. smar serwisowy do bram oraz zmywacz serwisowy.

Zmywacz serwisowy  efektywnie czyści i odtłuszcza elementy z wszelkich zabrudzeń. Dzięki nowoczesnej formule łączącej najsilniejsze substancje aktywne, preparat skutecznie usuwa woski, oleje, smary, środki ochrony czasowej, pozostałości po klejach, szybko przy tym odparowując. Nie zawiera acetonu, jest neutralny wobec gumy, tworzyw sztucznych i powierzchni lakierowanych.

 

Smar serwisowy do bram  zabezpiecza części przed wilgocią i korozją, oraz pozwala zachować optymalne działanie bramy, także w okresie zimowym,przy bardzo niskich temperaturach, ponieważ jego zakres temperatur waha się między -35°C do 180°C. Nie powoduje przywierania brudu i kurzu do nasmarowanych elementów, dzięki czemu zachowuje czystość konserwowanych powierzchni. Dodatkowo likwiduje piski i zgrzyty, poluźnia pracę ciężko chodzących mechanizmów. Preparat wyposażony jest w praktyczną dyszę , dzięki czemu aplikacja jest wygodna i precyzyjna.


 

Komentarze do wpisu (0)

więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl