Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Blog chmura tagów
Panele ogrodzeniowe zestawy 2
Panele ogrodzeniowe zestawy

Kiedy przydatne  są panele ogrodzeniowe z podwójnym prętem?

Ogrodzenia  składające się z prętów dwustronnych są umieszczone w klasyfikacji między panelami ogrodzeniowymi 3d a ogrodzeniami frontowymi. W zależności od przeznaczenia i pożądanej wielkości ogrodzenia panelowego można dostosować parametry. Dwuprętowe ogrodzenie z siatki jest bardziej atrakcyjne wizualnie i stabilniejsze niż siatka druciana oraz ogrodzenia 3d i jest dostępne w porównywalnych formatach. Możliwe są ogrodzenia ogrodowe z podwójnych prętów o wysokości do około 2 m oraz najmniejsze  o wysokości 1m. Również podwójne maty prętowe mogą służyć jako prosta i piękna przegroda w ogrodzie.

 

Przegląd dostępnych systemów ogrodzeń panelowych i paneli 2d

 

Zestawy ogrodzeń z podwójnym prętem Jeśli zdecydowałeś się i chcesz kupić panele ogrodzeniowe 2d, zalecamy kompletne zestawy ogrodzeniowe. W ten sposób masz wszystkie elementy potrzebne do budowy ogrodzenia .

Szerokość paneli ogrodzeniowych 2d zawsze można dostosować docinając ostatni element. W zestawie znajduje się liczba słupków ogrodzeniowych wymaganych do budowy ogrodzenia z paneli ogrodzeniowych 2d. Dodatkowo komplet zawiera kapturek na słupek i w zależności od wysokości ogrodzenia odpowiednią ilość akcesoriów montażowych.Kompletne ogrodzenia obejmują również potrzebne akcesoria do zmontowania  ogrodzenia panelowego.

 

Warianty ogrodzeń z podwójnymi prętami

Aby mieć pewność, że Twoje podwójne ogrodzenie spełnia Twoje wymagania, możesz samodzielnie określić właściwości swojego ogrodzenia. Oferujemy następujące warianty dla ogrodzenia panelowego 2D.

Rozmiar drutu

Im mocniejszy drut, tym bardziej stabilny cieńszy drut, tym tańsze będzie ogrodzenie panelowe 2d. Dostępne są panele ogrodzeniowe w dwóch kombinacjach drutu: 8 - 6 - 8 mm i 6 - 5 - 6 mm. Wewnętrzne druty i są zawsze nieco cieńsze w siatce z drutu o podwójnych prętach niż poziome pręty zewnętrzne, które są równie silne. W wersji silniejszej pręty zewnętrzne mają 8 mm, a pręty wewnętrzne 6 mm.

Wysokość

Aby umożliwić Państwu  wykonania ogrodzenia zgodnie z życzeniem, oferujemy panele ogrodzeniowe o wysokościach 1,03 m, 1,23 m, 1,43 m, 1,63 m, 1,83 m i  2,03 m.

Kolor

Kolor płotu  wykonanego z paneli ogrodzeniowych można dowolnie  wybierać. . Jeśli drut jest tylko ocynkowany ogniowo, wynik jest srebrzystoszary, gołe druty są nieco ciemniejsze. Dodatkowo panele ogrodzeniowe mogą być pomalowane farbą proszkową we wszystkich kolorach z palety RAL. Można zamówić ogrodzenie panelowe w standardowych kolorach zielonym 6005 , antracyt 7016 białe  gotowe w naszym sklepie internetowym  kolor niestandardowy jak na przykład aluminium 9006 inne kolory są wykonywane na życzenie.

 

Opcje prywatności

W swojej podstawowej wersji panele ogrodzeniowe są przezierne. Istnieje jednak możliwość późniejszego zapewnienia ochrony przed wzrokiem. Z jednej strony można wpleść różnokolorowe paski  wykonane z taśmy PVC w ogrodzeniu z paneli 2D. Są one otrzymywane PVC odpornego na warunki atmosferyczne. Z drugiej strony możesz sadzić rośliny przed ogrodzeniem i pozwolić im rosnąć.

 

 

Komentarze do wpisu (2)

8 lutego 2019

fajna sprawa z tymi kompletami lepiej kupić panele ogrodzeniowe w komplecie zawsze taniej to wyjdzie a nie mówić już o zaoszczędzonym czasie.

6 października 2019

dostałem w piątek zestaw 100 m ogrodzenia solidnie spakowany, towar pierwsza klasa polecam

Infolinia:

Telefon: +48 32 420 73 50

Email: biuro@dirox.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl