Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Knurowie - przykładowa realizacja naszej firmy 0
Ogrodzenie rezydencyjne panelowe w Knurowie - przykładowa realizacja naszej firmy

Ogrodzenia to bardzo istotny element architektury krajobrazu na posesjach o różnym przeznaczeniu. Wyróżniamy kilka rodzajów ogrodzeń, a w tym przypadku realizacja dotyczy ogrodzenia rezydencyjnego dla klienta prywatnego.

Realizacja mieści się w Knurowie, mieście w województwie Śląskim, w niedalekiej odległości od Katowic. Knurów oferuje swoim mieszkańcom świetne warunki do życia, jest dobrze zorganizowanym i tętniącym życiem miastem.

Naszym zadaniem było kompleksowe zajęcie się tematem ogrodzenia na posesji klienta. Po ustaleniu szczegółów takich jak model paneli, dodatkowe akcesoria czy też rodzaje podmurówki/palisady oraz automatyki do bramy przystąpiliśmy do pomiarów i projektowania.

Całość prac obejmowała transport zakupionych elementów ogrodzeniowych oraz postawienie ogrodzenia frontowego wraz z montażem bramy i automatyki. Ze względu na prosty teren, bez większych problemów zmieściliśmy się z tym zadaniem w ciągu jednego dnia.

Klient wybrał dla siebie panele frontowe firmy Konsport model PP002(P64) palisada pionowa z profila 60x40 i podmurówkę wibroprasowaną. Panele te zapewniają posesji bardzo dobre odcięcie od świata zewnętrznego i chronią mieszkańców przez spojrzeniami przechodniów, przy czym nie tworzą "efektu klatki" dzięki przerwom między szczeblami. Podmurówka wibroprasowana odznacza się większa wytrzymałością niż standardowe podmurówki z odlewów bez użycia prasy wibracyjnej. Jest ona dodatkowo zagęszczona stąd większa odporność.

Brama przesuwna 5 m wraz z napędem firmy Somfy model Elixo 500 3S 24V RTS wybrana przez klienta, została zamontowana i podłączona do zasilania. To dość popularny wybór ze względu na wysoką jakość elementów oraz automatyki. Firma Somfy to wiodący producent rozwiązań automatyki bramowej w Polsce, ale i w Europie. Od lat doskonalą swoje produkty i zdobywają co raz szersze grono odbiorców.

Furtka z elektrozaczepem jest obecnie standardem stosowanym w ogrodzeniach rezydencyjnych przez łatwą i zdalną obsługę. Blokowanie i otwieranie furtki może odbywać się zdalnie, bez potrzeby wychodzenia z domu, za pomocą smartfona lub przełącznika.

Po zrealizowaniu zadania jakim było wybudowanie ogrodzenia klient otrzymał przeszkolenie związane z obsługą bramy przesuwnej i furtki z elektrozaczepem. Jest to bardzo ważny element naszej pracy ponieważ tylko odpowiednie przeszkolenie użytkownika gwarantuje bezproblemową obsługę i pracę zakupionych urządzeń.

Realizację uważamy za bardzo udaną, a kontakt z klientem był dla nas czystą przyjemnością. Bardzo cieszymy się faktem, że klient odebrał realizację zadowolony i usatysfakcjonowany. Jesteśmy profesjonalistami, ale także pasjonatami ogrodzeń wszelkiego rodzaju, a nasza praca jest dla nas przyjemnością. Zawsze kierujemy się dobrem klienta i jego życzeniami, dlatego też jesteśmy chętnie polecaną firmą realizującą ogrodzenia rezydencyjne i przemysłowe.

Jeśli to ogrodzenie lub inne realizacje przypadły Państwu do gustu zapraszamy do kontaktu! Z chęcią wykonamy ogrodzenie dla Państwa!

Grupa produktów

Ogrodzenia rezydencyjne

Miejsce Realizacji:

Śląskie, Knurów

Rodzaj Projektu:

  • Pomiar i zaprojektowanie ogrodzenia
  • Dostawa elementów ogrodzenia frontowe stalowe firmy Konsport
  • Wykonanie ogrodzenia, podłączenie bramy wraz z napędem, montaż podmurówki wibroprasowanej

Zastosowana technologia:

  • Panele frontowe firmy Konsport model PP002(P64) palisada pionowa z profila 60x40
  • Brama przesuwna 5 m wraz z napędem firmy Somfy model Elixo 500 3S 24V RTS
  • Furtka ogrodzenia z elektrozaczepem
  • Płyta betonowa wibroprasowana

 

realizacja-ogrodzenia-knurów realizacja-ogrodzenia-knurów-2

realizacja-ogrodzenia-knurów-3

Komentarze do wpisu (0)

więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl